Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcai jauns mikroautobuss Foto

Ogres slimnīca sociālās aprūpes vajadzībām iegādājusies jaunu mikroautobusu, kas paredzēts gan Ogres slimnīcas pacientu, gan Ogres pansionāta klientu ērtībām.

SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs norāda, ka mikroautobuss noderēs pacientu transportēšanai uz izmeklējumiem, uz citu ārstniecības iestādi vai uz mājām, kad ārstniecības process pabeigts. 


"Gribas nodrošināt cilvēkiem komfortablus apstākļus: drošību, ērtības, lai visi mūsu iestādē justos ļoti labi," tā īsā uzrunā pirmdien sacīja D.Širovs, iepazīstinot ar pirkumu, kas nu aizstās teju divus desmitus gadu kalpojušu transportlīdzekli.


Mikroautobusā ir padomāts ne tikai par pacienta ērtībām. Šeit ir iespējams sniegt arī nepieciešamo medicīnisko palīdzību, ja līdzi dodas kāds no medicīniskā personāla. Ērti varēs justies arī pacienta pavadonis vai tuvinieks. Transportlīdzeklī ir arī visas mūsdienīgās ierīces, lai noteiktu atrašanās vietu un izvēlētos optimālo maršrutu. 


D.Širovs ar pirkumu ir apmierināts. Pirms tam veiktajos testa braucienos pārbaudīts degvielas patēriņš un atzīts par labu esam.


"Ļoti svarīgi bija normalizēt transportu. Galvenais – jau mūsu pašu interesēs," saka SIA "Ogres rajona slimnīca' galvenais ārsts Jānis Trops, jo autobusam darbs būšot. Vajadzības gadījumā tas var doties uz jebkuru vietu Latvijā. 


"Ļoti liels paldies administrācijai, ka tāda lieta tika sakārtota un ir atbilstošs autotransports," teic J.Trops.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41344

2018. gada 23. aprīlī, 16:53, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 11:39
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
.Ogre. • 2018. gada 24. aprīlī, 20:26
Širovs ir enerģijas bumba un ir paveicis tik daudz Ogrēniešu labā!Lepojos,ka mums Ogrē ir tāds slimnīcas vadītājs!
Anete • 2018. gada 24. aprīlī, 09:48
Malači mūsējie, cenšas priekš mums.Domāju, ka tas ir dr Širova nopelns.Veiksmi visam slimnīcas kolektīvam!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet