Atgriezties pie raksta

Madlienā šoferis vada auto teju trīs promiļu alkohola reibumā

18.aprīlī Ogres novada Pašvaldības policijas Madlienas, Ķeipenes un Krapes iecirkņa inspektors pamanīja VAZ markas automašīnu, kura, lielā ātrumā braucot pa autoceļu Skrīveri-Līgatne, nogriezās uz Madlienas pagasta centru.

Automašīna vispirms piebrauca pie veikala "Pārslas", tad tika novietota pie kafejnīcas "Bitīte".  Pēc neilga brīža pašvaldības policijas darbinieks pamanīja, ka no veikala, streipuļodams, iznāca vīrietis un apsēdās pie auto stūres, lai turpinātu ceļu daudzdzīvokļu mājas "Rūķīši" virzienā.


Ņemot vērā, ka jau iepriekš no Madlienas pagasta iedzīvotājiem bija saņemtas sūdzības par minēto automašīnu un tās vadītāju, kurš mēdz vadīt transportlīdzekli alkohola reibumā, ar ieslēgtu skaņas signālu un bākugunīm policijas auto sekoja automašīnai un pieņēma lēmumu to apturēt.


Automašīnā neviena cita persona, izņemot vadītāju, neatradās. Kaut gan automašīnas vadītājs apgalvoja, ka alkoholu neesot lietojis, no viņa bija jūtama spēcīga alkohola smaka. Pēc veiktajiem mērījumiem izelpā konstatēts teju trīs promiles stiprs alkohola reibums. Alkometrs uzrādīja 2,92 promiles.


Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija, bet līdz tās ierašanās brīdim iereibušais auto vadītājs pašvaldības policijas darbinieka uzraudzībā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41346

2018. gada 23. aprīlī, 18:03, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 11:39
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
mima prohožij • 2018. gada 30. aprīlī, 14:42
ģevka iģot svajim parņem, tot pivka kvasit kurit i dumajet: "Oh vot eta zajebis." ģevka takaja radasnaja k sibe gaverit:"A etat gramila hoķ sabražaet čto on sasjot."
sena paruna • 2018. gada 28. aprīlī, 13:59
vēsta, ka alkohola patēriņu tai skaitā pagrīdes alkohola patēriņu veicina dzīšana, luņa dzīšana

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet