Atgriezties pie raksta

Madlienā pakaļdzīšanās motocikla vadītājam beidzas ar sadursmi ar policijas auto

Sestdienas vakarā trillera cienīgi notikumi risinājušies Madlienas pagastā, kur pārgalvīgs motocikla vadītājs gan braukšus, gan skriešus mēģinājis bēgt no Valsts policijas un Ogres novada Pašvaldības policijas darbiniekiem.

21.aprīlī plkst 22.35, patrulējot Madlienas pagastā, Ogres novada Pašvaldības policijas darbinieki, devās palīgā kolēģiem no Valsts policijas, kuri mēģināja Madlienas centrā apturēt motociklu vadītāju, kurš ievērojami pārsniedza apdzīvotā vietā atļauto ātrumu, informē Ogres novada Pašvadlības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.


Ignorējot policijas prasību apstāties, motocikls palielināja ātrumu un turpināja braukt Skrīveru virzienā. Valsts policijas ekipāža mēģināja motociklu apdzīt, lai to apstādinātu. 


Motocikla vadītājs, nespēdams savaldīt savu braucamo, saslīdēja un sadūrās ar policijas auto. Motocikla vadītājs un pasažieris nokrita uz zemes, taču ar to vēl pakaļdzīšanās nebeidzās.


Pārkāpējs tik viegli nedomāja padoties - uz rīkojumu apstāties nereaģēja, pielēca kājās un metās skriet pa ceļu Kokneses virzienā. Valsts  policijas un Pašvaldības policijas darbinieki dzinās pakaļ bēglim, kuru izdevās noķert tikai tad, kad viņš  mēģināja pārlēkt pāri grāvim. 1995.gadā dzimušais Ogres novada iedzīvotājs aizturēts un nodots Valsts policijas darbinieku rīcībā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41364

2018. gada 25. aprīlī, 07:33, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 11:39
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
ta nu gan • 2018. gada 1. maijā, 10:34
man vēl trakāk bija, eju uz darbu satieku kautkādu veci baltā bulkvāģī melnā ādas jakā, sāku runāt ar viņu krieviski jo tāds aziātisks skats a tas nē dod vaļ ā pa latviski, saka ev vecais man te pilns ar pārgāzētiem aliem smird kā ka kas to lai zin un es te visu dienu vadāju kā ka kā ka kas to ved. nezini, kur lai izmet man te vēl priekšnieks ar sarkanu zaparožecu braukā domāja restuarēt, bet ko tur veca kleberkaste vairs ar mašīnām braukās. no rīta pamodos nodomāju laikam nav ko lasīt uz nakti darba sludinājumus Ogrē. vēl pa ielu alus bundžas un stikla pudeļu lauskas mētājās.
Vienkāršais • 2018. gada 27. aprīlī, 01:38
Vairāk jātrenējas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet