Atgriezties pie raksta

Agresīvs vīrietis aiz atriebības izsit policijas posteņa logus

Svētdien no rīta sociālajā mājā Ogrē, Indrānu ielā, noticis nebijis incidents - policijas postenim ar akmeni izsisti logi, ko tīši izdarījis šīs mājas iedzīvotājs, informē pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

20.maijā pulksten 3.10 pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz sociālo māju Indrānu ielā, kur bija nepieciešama palīdzība pašvaldības policijas patruļpostenim. 


Posteņa darbinieks paskaidroja, ka vienā no sociālās mājas istabiņām kopā ar īrnieku atrodas divas nepiederošas personas, kā arī skaļā kompānija klaigājot un traucējot sabiedrisko kārtību.


Apsekojot norādīto istabiņu, patruļposteņa darbinieks vairākkārt pieprasījis pārtraukt trokšņošanu un viesiem atstāt istabiņu, jo sociālajā mājā pēc pulksten 22 nepiederošas personas nedrīkst atrasties, tajā skaitā radinieki, norāda U.Ulmanis.


Istabiņas īrnieks policijas darbinieka prasības ignorējis un agresīvā tonī atbildējis, ka abas dāmas, kuras pie viņa viesojas, projām nedosies. Pārrunu laikā bija manāms, ka visas personas atrodas spēcīgā alkohola reibumā.


Nevarot panākt pozitīvu situācijas iznākumu, policijas darbinieks izsauca papildspēkus. Jau atkārtoti kopā ar kolēģiem apsekojot minēto istabiņu, pa puspavērtajām durvīm pretī iznāca istabiņas īrnieks ģērbies apakšbiksēs un agresīvi reaģējis uz policijas darbinieku vizīti. Vīrietis, kliedzot un lamājoties, aicinājis policijas darbiniekus netraucēt viņu un doties projām. Policijas darbiniekiem vīrietis skaidrojis, ka viena no nakts viešņām esot viņa māsa, bet otra – māsīca. Tiesa gan, šī informācijas neapstiprinājās.


Kad istabiņas īrnieka agresija vēl vairāk palielinājās un viņš draudēja fiziski izrēķināties ar policijas darbiniekiem un viņu ģimenes locekļiem, kā arī mēģināja iesist ar dūri un iespert policistiem, vīrietis ieslēgts rokudzelžos. Arī abas sievietes, kad viņas palūdza atstāt istabiņu, netaupīja policistiem rupjības.


Vīrietis nogādāts Valsts policijas iecirknī personības un lietas apstākļu noskaidrošanai, kā arī alkohola izelpas gaisā pārbaudei.


Policijas iecirknī 1987.gadā dzimušais vīrietis kategoriski atteicās no alkohola pārbaudes, tāpēc tā tika veikta slimnīcā. Arī slimnīcā vīrietis turpināja agresīvi uzvesties – traucēja pacientu mieru, skaļi klaigāja un draudēja izrēķināties ar policijas darbiniekiem un viņu ģimenes locekļiem.


Pēc veiktās pārbaudes, kuras laikā konstatēts 2,3 promiles stiprs alkohola reibums, vīrietis nogādāts medicīniskajā atskurbtuvē. Par minētajām darbībām personai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu. Vīrietis pirms divarpus gadiem ir sodīts par huligāniskām darbībām.


Ar to vēl stāsts nebeidzas. Tajā pašā dienā pulksten 14.35 policijas darbinieki atkal izsaukti uz to pašu sociālo māju, kur jau bijuši naktī. Šoreiz izsaukuma iemesls - pašvaldības policijas postenim ar akmeni izsisti stikli. 


Apsekošanas laikā policijas darbinieki vienā no istabiņām izdzirdēja skaļu vīrieša lamāšanos. Kā izrādījās, tā bija tā pati istabiņa, kur mitinās jau naktī sastaptais "varonis". 


Noskaidrots, ka vīrietis no atskurbtuves izlaists priekšlaicīgi. Vīrietis atzinies, ka viņš izsitis stiklus dusmu uzplūdā, tādējādi atriebjoties policistiem, ka viņi iztraucējuši nakts uzdzīvi. Notikušās darbības arī vizuāli fiksētas videonovērošanas kameru ierakstos.


Vainīgais nodots Valsts policijas darbinieku rīcībā. 


"Sociālo māju iemītnieki ar savām darbībām regulāri nonāk pašvaldības policijas redzeslokā, un šai problēmai ir tendence pieaugt," uzsver U.Ulmanis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41553

2018. gada 21. maijā, 15:14, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

xx • 2018. gada 27. maijā, 13:15
Ogrenietis tak ir provokators degenerats. Iesaku to aunu neklausities.
Jānis • 2018. gada 24. maijā, 11:26
Ogrēnietis, nezinu pilnīgi nevienu nevainīgu cilvēku, kuram būtu bijušas problēmas ar policistiem. Es pat atsakos ticēt, ka viņi staigā un soda nevainīgus cilvēkus. Varbūt tev vienkārši ir sabojāti uzskati par to kas ir nevainīgs...
bilo • 2018. gada 22. maijā, 08:32
adnaždī slučaij, soroka ļetnij pacančik zakuril cegaretu, vakrug njevo stala talpa i govarat, oi kakoi un nas tut cepļonak, možka iz za etava načal pidriķovaķ geroi razskaza.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet