Atgriezties pie raksta

No pludmales uz atskurbtuvi

Aizvadītajās brīvdienās sastādīti desmit administratīvā pārkāpuma protokoli par alkohola lietošanu vai atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā, informē Ogres novada Pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Lielākā daļa protokolu – astoņi  - sastādīti ne streipuļojošām, bet guļošām personām. Tikai viens alkohola cienītājs 4,8 promiļu reibumā streipuļojis, bet vēl viens aizturēts par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā.


Salīdzinājumā ar citām nedēļas nogalēm, tas ir ievērojams skaits, norāda U.Ulmanis.


Sestdien no rīta ap plkst.10.30 pašvaldības policijas darbinieki pie Vecupes peldvietas uzgāja divus "atpūtniekus", kuri bija aizsnaudušies siltajā saulītē. Vīrieši tika pamodināti, abi atradās acīmredzamā alkohola reibumā, nespēja patstāvīgi piecelties un neorientējās apkārtējā vidē.


Viens no viņiem, 1968.gadā dzimis, patversmes iemītnieks, atradās 3,9 promiles stiprā alkohola reibumā, bet otrs - 1971.gadā dzimusi persona bez noteiktas dzīvesvietas – 3,6 promiles stiprā alkohola reibumā. Abiem kungiem bija jāatstāj saulainā pludmale un pašvaldības policijas pavadībā jādodas uz atskurbtuvi.


Šajā pašā dienā plkst.18.35 Pļavas ielā netālu spēļu zāles "Fenikss" Valsts policijas darbinieki atrada 1977.gadā dzimušu Ogres iedzīvotāju, kuram konstatēts 1,39 promiles stiprs alkohola reibums. Vīrietis atradās guļošā stāvoklī, bija neadekvāts, nespēja orientēties apkārtējā vidē. Pieņemts lēmums personu nogādāt atskurbtuvē. Pēc atskurbšanas Ogres novada Pašvaldības policija viņam sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu. Šogad minētā persona jau trešo reizi nonākusi policijas redzeslokā.


19.maijā plkst 9.30 iedzīvotāji ziņojuši, ka Mālkalnes prospektā vienā no daudzdzīvokļu mājām trešā stāva kāpņu telpā guļ vīrietis. Ierodoties norādītājā adresē, guļošais jau bija pārvietojies uz pirmo stāvu, kur turpināja atpūsties. Pamodinātais, 1968.gadā dzimušais Ogres iedzīvotājs, neorientējās apkārtējā vidē. Vīrietis nogādāts policijas iecirknī, kur viņam konstatēts 1,78 promiles stiprs alkohola reibums. 


Pēc protokola sastādīšanas vīrietis atbrīvots, līdz šim policijas redzeslokā nav nonācis. Kā noskaidrots, deklarētā dzīvesvietas adrese viņam ir citā vietā, bet izgulēt alkohola reibumu bija nolēmis svešas mājas kāpņu telpā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41564

2018. gada 22. maijā, 11:48, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

buļbašovski • 2018. gada 31. maijā, 20:11
slavjanski hahļackij biznes, vodku piva targujem vakrug sebja čučali i šalavu razstavļaem a
vismaz • 2018. gada 30. maijā, 14:26
BēmVē
xx to ohhh • 2018. gada 27. maijā, 13:13
Sajuta, ka atskurbtuvi ka viesnicu uzskati. Tapchans, parasha sturi un baltas sienas. Un galvenais, iespeja izguleties nevienu netraucets.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet