Atgriezties pie raksta

Pašvaldības policija nodrošina kārtību atpūtas vietās

Lai iedzīvotāji varētu mierīgi baudīt vasaras sauli un peldēšanās priekus, pašvaldības policijas darbinieki, pastiprināti uzrauga un kontrolē atpūtas vietas, iesaistot arī velopatruļu, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Aizvadītajās brīvdienās daudz darba Ogres novada pašvaldības policijai sagādāja ogrēnieši, kuri atpūtu nevar iedomāties bez alkohola lietošanas un smēķēšanas neatļautās vietās.


1.jūnijā, patrulējot pa Ogri, ap plkst.15  tika saņemts izsaukums uz Vecupes peldvietu, kur netālu no gājēju tuneļa peldvietas pusē uz zemes guļ vīrietis. 


Sākotnēji izskanējusi informācija, ka izraisījies konflikts starp vairākiem vīriešiem. Kad ieradās policija, notikuma vietā pamanīts guļošs vīrietis. 


No vīrieša nāca alkohola smaka, viņš nespēja nostāvēt kājās un patstāvīgi pārvietoties, līdz ar to tika pieņemts lēmums viņu nogādāt atskurbtuvē. 1966.gadā dzimušajam ogrēnietim konstatēts 2,8 promiles stiprs alkohola reibums. Pēc atskurbšanas vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.


2.jūnijā plkst 11.20, ar velosipēdiem patrulējot Vecupes peldvietas teritorijā, policijas darbinieki pamanīja divus vīriešus, kuri sabiedriskā vietā sēdēja uz soliņa ar atvērtām alus pudelēm rokās.


Pārbaudot vīriešu personību, noskaidrots, ka viens no viņiem, 1993.gadā dzimušais ogrēnietis, atrodas Valsts policijas meklēšanā. Persona aizturēta un pēc administratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas  nodota Valsts policijas darbinieku rīcībā.


Savukārt otram vīrietim, 1994.gadā dzimušam ogrēnietim, kriminālie pārkāpumi nav konstatēti, toties viņam ir pamatīga administratīvo pārkāpumu bagāža. Var teikt, ka atrašanās sabiedriskā vietā ar atvērtu alkohola pudeli ir vīrieša hobijs. Šajā gadā viņš jau šādā nodarbē pieķerts otro reizi. Iepriekš vīrietim administratīvā pārkāpumu protokols sastādīts 25.maijā un Administratīvā komisija vēl nav paguvusi pieņemt lēmumu par soda piemērošanu. Arī pērn minētais vīrietis  sodīts par šādu pašu pārkāpumu, piemērojot 15 eiro naudas sodu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41651

2018. gada 5. jūnijā, 07:41, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ir viens risinājums • 2018. gada 11. jūnijā, 20:28
jāpieņem darbā fotogrāfs, bildes jāsūta izvērtēšanai, pēc izvērtēšanas varēs paskatīties
Dzintars • 2018. gada 11. jūnijā, 19:13
Kāpēc Ogrē Mālkalnes prospektā 30 pie sociālās mājas neredzu nevienu patruļu, alkohola lietošana tās apkaime notiek nemitīgi!
intelekts • 2018. gada 5. jūnijā, 14:54
"atrašanās sabiedriskā vietā ar atvērtu alkohola pudeli ir vīrieša hobijs", nez ko par šo teiks vectēvi un vecmammas, nāktnes vectēvi un vecmammas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet