Atgriezties pie raksta

Uz dzelzceļa stacijas perona nedrīkst smēķēt

2.jūnijā plkst. 15.25 uz perona pie Ogres dzelzceļa stacijas pamanīta nepilngadīga jauniete, kura smēķēja, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

2000.gadā dzimusī jauniete, kurai vēl nav astoņpadsmit gadu, smēķēja neatļautā vietā. Jaunietei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols gan par smēķēšanu sabiedriskā vietā, gan par to, ka to darījusi nepilngadīga persona.


U.Ulmanis atgādina, ka dzelzceļa stacijas perons ir sabiedriska vieta, kur aizliegts smēķēt. Tā ir arī ugunsnedroša vieta.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41663

2018. gada 5. jūnijā, 10:00, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

tad ir pamats • 2018. gada 16. jūnijā, 11:05
pieņemt, ka sabiedrība ir neizglītota un slima, jo piemēram pa dzelceļu pārvadā degvielu un citas ķimikālijas, ja zināms, ka maza dzirkstelīte var iedarbināt dzinēju, tad ko vairākas šadas dzirkstelītes var izdarīt un protams bendzanitrobutabezdulēns ir pilns organisms no tabakas.
inga • 2018. gada 13. jūnijā, 22:50
uz perona vienmēr kāds vai kādi smēķē, pat neatceros kad ir bijis bez cigarešu dūmiem...
eh narod narod • 2018. gada 11. jūnijā, 14:47
ranshe bila tak, raditeli zastuknuli doch ilji sina kurjashevo, iz doma vignali, chota nashi dni narod savsem izportilsa, esli kurish tagda dazhe devka rjadom i na kljovoi tachke kataesha, naverna nada budet apjat, dozhgika vizvatkj shtob smila grjaz

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet