Atgriezties pie raksta

Traumas var gūt visur – sportā, mājās, sadzīvē

10.jūnijā sniegta palīdzība vīrietim ar krūškurvja un kreisās rokas termisku apdegumu, kurš apdegumus guvis, uzliesmojot degmaisījumam – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika.

Aizvadītās nedēļas nogalē pēc medicīniskās palīdzības vēršas vairāki pacienti, kuri guvuši traumas pēc saskares ar dzīvniekiem. 8.jūnijā pulksten 18.23 Uzņemšanas nodaļas durvis ver sieviete, kurai labajā apakšdelmā iekodis svešs suns, bet 10.jūnijā palīdzība vajadzīga vīrietim ar kaķa kostu brūci labās rokas otrajā pirkstā un pacientam ar suņa kostu brūci labajā plaukstā, kuru sakodis kaimiņu suns.


Jauniešiem biežākās sūdzības par pēdu traumām: kreisās pēdas saišu sastiepums, lecot no augstuma, skrienot gūts kreisās pēdas saišu sastiepums, labās pēdas saišu sastiepums, spēlējot basketbolu. Kāda jauniete labās pēdas saišu sastiepumu guvusi sportojot.


Uzmanība jāpievērš, strādājot ar asiem priekšmetiem. 9.jūnijā Uzņemšanas nodaļā palīdzību meklē sieviete ar grieztu brūci kreisās rokas trešajā pirkstā, kura mājās sagriezusies ar nazi, bet 10.jūnijā – vīrietis ar brūci labajā plaukstā, kurš sagriezies ar fleksi.


9.jūnijā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests uz Uzņemšanas nodaļu atved vīrieti alkohola reibumā ar galvas smadzeņu satricinājumu, sistu brūci pierē, kurš esot piekauts.


Sniegta palīdzība arī pacientam ar sistu brūci pakausī, kurš kritis un galvu sasitis, vīrietim ar cirstu brūci kreisajā apakšstilbā, sievietei ar labās ārējās potītes lūzumu, pacientam ar labās potītes lūzumu. Kāds vīrietis labā atslēgas kaula lūzumu guvis, krītot no motocikla, cits – lecot ūdenī, sastiepis labā ceļa locītavas saites.


Uzņemšanas nodaļā pacienti vērsušies arī ar sāpēm kreisajā ausī (1 gadījums), sāpēm labajā ausī (1), ar kukaiņu kodumu (1), sāpēm kaklā un paaugstinātu ķermeņa temperatūru (1), ar sāpēm vēderā (2) un citām sūdzībām. 


Diagnosticēta mugurkaula kakla daļas spondiloze (2), starpribu neiraļģija (2), paaugstināts asinsspiediens (1), pneimonija (1) un citas slimības. 


Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 39 pacienti, dienas stacionārā ārstējies 1, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 5. Uzņemšanas nodaļā ambulatori sniegta palīdzība 55 pacientiem ar saslimšanām un ar traumām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41696

2018. gada 11. jūnijā, 14:08, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>>aptauja • 2018. gada 12. jūnijā, 18:58
pats jau lasi šo huiņu un vēl huiņu huiņas, citādi komentārs šeit būtu lieks!!!
sims • 2018. gada 11. jūnijā, 22:00
"vīrieti alkohola reibumā" valodniekiem un stilistikas speciālistiem darbs uz 50 gadiem, alkohola reibumā pa zemi velkas un rāpo tikai parodijas par cilvēkiem
??? • 2018. gada 11. jūnijā, 15:12
Kad būs veterinārās klīnikas ziņas? Sen nav bijušas...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet