Atgriezties pie raksta

Ar 20 minūšu intervālu vienā ceļa posmā divi negadījumi

28.jūnijā uz autoceļa Rīga – Daugavpils noticis ceļu satiksmes negadījums, kad vieglā automašīna, kura tiek noskaidrota, notrieca 1978.gadā dzimušu riteņbraucēju un aizbrauca no negadījuma vietas, informē Valsts policija.

Cietušas ar politraumām, galvas sasitumu, smadzeņu satricinājumu, kreisā augšstilba kaula lūzumu, vaļējām brūcēm un nobrāzumiem nogādāts Ogres slimnīcā.


Pēc 20 minūtēm šajā pašā ceļa posmā Ciemupē, autoceļa Rīga – Daugavpils 34.kilometrā automašīnas  "Renault Trafic" vadītājs izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo automašīnu "VW Golf", pēc kā automašīna "Renault Trafic" iebrauca pretējā braukšanas virzienā un sadūrās ar ceļa malā stāvošo automašīnu "Škoda  Roomster". No negadījuma vietas slimnīcā ar dažādām traumām nogādātas piecas personas.


Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Valdis Gržibovskis aicina autovadītājus uz ceļa būt maksimāli uzmanīgiem. Redzot, ka ir noticis negadījums, koncentrēties uz braukšanu, nevis mēģināt saskatīt notikušo, censties nofotografēt vai nofilmēt negadījuma vietu, pretējā gadījumā braucējs pats var kļūt par ceļu satiksmes negadījuma izraisītāju, kā tas visticamāk, noticis arī šajā gadījumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41843

2018. gada 3. jūlijā, 09:03, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Jautājums.. • 2018. gada 4. jūlijā, 08:08
.... vai attēlā esošais auto izraisīja avāriju???? Šis ir vienīgais ogrenet rīcībā esošais foto. Tas tiek pievienots rakstiem visos atbilstošos un neatbilstošos gadījumos.
Ivo • 2018. gada 4. jūlijā, 06:55
Velo braucēju notrieca uz autoceļa vai krustojumā?
Guntim • 2018. gada 3. jūlijā, 21:29
Vadītājs aiz ziņkārības lūrēja uz notriekto, bet vainīga policija? Uz ceļu vajadzēja skatīties, tad nebūtu nekādas sadursmes.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet