Atgriezties pie raksta

Medicīnas māsas mācīs Ogrē

SIA "Ogres rajona slimnīca" piedāvātajai iespējai bez maksas iegūt 1.līmeņa augstāko izglītību medicīnas māsas profesijā pieteikušies 36 pretendenti.

SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs norāda, ka šādu iespēju Ogres slimnīca piedāvā pirmo reizi. Galvenās īpašības, kuras pacienti gaida no medicīnas māsām, ir: būt zinošām, pieklājīgām un laipnām. Un vēl būtiska ir vēlēšanās strādāt. 


"Praksi varēs iziet arī mūsu slimnīcā, mācoties no tām māsām, kuras jau ir sertificētas," stāsta D.Širovs. 


Mācības sāksies septembrī un ilgs trīs gadus. Tās notiks trīs reizes nedēļā vakaros SIA "Ogres rajona slimnīca" telpās, ļaujot apvienot studijas ar darbu. Minētās mācības tiek organizētas sadarbībā ar Rīgas 1.medicīnas koledžu. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/41941

2018. gada 23. jūlijā, 12:41, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Una • 2018. gada 30. jūlijā, 18:29
Un kādas būs zināšanas medicīnas māsai? Ja koledžā medmāsai ir pilna laika studijas, kas ilgst no pirmdienas līdz piektdienai 3gadu garumā.. Es nevēlētos būt tas pacients uz kura pirmo reizi mācītos durt.
Skolotājs • 2018. gada 26. jūlijā, 09:19
Tas ir labi, ka ir kādas iespējas slimnīcai attīstīties. Domāju, ka pacienti būs tikai ieguvēji, jo mediķi jaunajiem centīsies rādīt tikai to labāko. Lai izdidas!
... • 2018. gada 25. jūlijā, 23:53
Ogres slimnīca būs mācību iestāde?? Pacienti mācību materiāls... ??? Telpas mācībām??? Pasniedzeji ... no kurienes????? Tagad tik viegli var dabūt valsts līdzekļus lai organizētu koledžas filiāli.. Kur var izlasīt sīkāk par pasniedzējiem utt...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet