Atgriezties pie raksta

Ogrē vīrietis ar nazi uzbrūk policistiem

8.augustā 1970.gadā dzimis vīrietis Ogrē, Aizkraukles ielā, ar nazi uzbruka policijas darbiniekiem, informē Valsts policija.

Lai novērstu un pārtrauktu uzbrukumu, no dienesta ieroča tika veikti divi brīdinājuma šāvieni gaisā. Miesas bojājumi nav nodarīti, uzbrucējs ievietots Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Uzsākts kriminālprocess. 


Minētais vīrietis bija iekļuvis pa logu kādā īpašumā Ogrē, Aizkraukles ielā, sabojājis tur esošās mantas un nozadzis 1960.gadā dzimušas sievietes pasi. Vīrietis bija arī izteicis  sievietei draudus – nogalināt gan viņu, gan viņas dēlu.


Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/42072

2018. gada 11. augustā, 08:32, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

runā, • 2018. gada 14. augustā, 09:14
ka līdz 40 gadiem cilvēks atdarina to, ko ir piedzīvojis līdz 4 gadu vecumam, 6 gados, jau veidojas personība, mīmika, žesti manieres un sadzīve
Ex pol • 2018. gada 13. augustā, 23:12
Uzbrūk jau tāpēc, ka tādus Ogres policistus vispār nerespektē, sākot no parasta kārtībnieka un beidzot ar bēdīgi zināmo iecirkņa priekšnieku nagli. Pilsētā taču visi zin, kāds muļķis un memļaks ir naglis, kā arī viņa padotie ir ar ļoti vāju fizisku sagatavotību un vnk nezinoši. Jā, kamēr šitie būs Ogres iecirknī, parastiem cilvēkiem drošība nebūs!
demokrātija • 2018. gada 12. augustā, 20:04
ir pārprasta, nevis daru ko gribu ir tās būtība, bet daru pēc labākas rītdienas vajadzībām, jādara ir šodien.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet