Atgriezties pie raksta

Aizvadīta kautiņiem bagāta nedēļas nogale

Aizvadītās nedēļas nogalē sniegta palīdzība virknei pacientu, kuri piekauti – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika. 

6.oktobrī Uzņemšanas nodaļas durvis ver sieviete ar krūškurvja sasitumu, kura piekauta. Tajā pat dienā pēc palīdzības ierodas paciente sejas sasitumu un zemādas hematomu acs rajonā, kura mājās esot piekauta, bet pēc 4 minūtēm jāsniedz palīdzība vīrietim ar sejas sasitumu, kurš arī mājās piekauts.


Piekaušanas gadījumi turpinās arī 7.oktobrī. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) atved sievieti ar vaļēju brūci galvas matainajā daļā un smadzeņu satricinājumu, kura esot piekauta. Vīrietis alkohola reibumā ar galvas sasitumu arī atklāj, ka piekauts.


NMPD atved pacientu alkohola reibumā ar vaļēju brūci apakšlūpā, galvas smadzeņu satricinājumu un sejas sasitumu, kurš – kā pats stāsta – esot sakāvies.


NMPD saukts arī citos gadījumos. Piemēram, sievietei ar durtu brūci labajā pēdā, kura, strādājot dārzā, uzkāpusi uz naglas, pacientei alkohola reibumā ar vispārēju ķermeņa atdzišanu un vīrietim alkohola reibumā ar sejas sasitumiem, kurš kritis uz sejas.


Pie medicīnas darbiniekiem nedēļas nogalē vēršas arī jauniete ar labās pēdas sasitumu un saišu sastiepumu, kura kritusi no augstuma, sieviete ar grieztu brūci kreisajā plaukstā, kura kritusi un pret akmens šķembu sagriezusi roku, vīrietis ar sistu brūci pierē un zemādas hematomu, kurš kritis uz ielas un sasitis seju, sieviete ar grieztu brūci kreisās plaukstas pirmajā pirkstā – mājās sagriezusies ar nazi, vīrietis ar krūškurvja sasitumu, kurš traumu guvis sporta spēles laikā, vīrietis ar grieztu brūci kreisajā plaukstā – roku sagriezis pret metālu.


Uzņemšanas nodaļā pacienti vērsušies ar sūdzībām par sāpēm vēderā, alkohola reibumu, saaukstēšanos izpausmēm – paaugstinātu ķermeņa temperatūru, sāpēm kaklā, klepu – un citiem veselības traucējumiem. Diagnosticēts arī akūts bronhīts, mugurkaula krūšu daļas deformējošā spondiloze un citas kaites. 


Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 33 pacienti, dienas stacionārā ārstējušies 3, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 12. Uzņemšanas nodaļā ambulatori sniegta palīdzība 40 pacientiem ar saslimšanām un ar traumām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/42438

2018. gada 8. oktobrī, 13:47, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vīrietis alkohola reibumā • 2018. gada 10. oktobrī, 21:17
blin nevezot nam zhenščinam

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet