Atgriezties pie raksta

NMPD automašīna iekļūst satiksmes negadījumā

17.oktobrī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta automašīna "Mercedes Benz Sprinter" Ogrē, Brīvības ielas un Kalna prospekta krustojumā, sadūrās ar  automašīnu "Porsche Cayenne", informē Valsts policija.

Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā Ogres slimnīcā nogādāta 1984.gadā dzimusi sieviete un 1981.gadā dzimis vīrietis, kuram konstatēts kreisā apakšdelma lūzums un plaukstas sasitums.


Uzsākts kriminālprocess.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/42535

2018. gada 20. oktobrī, 00:04, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

tam vienmēr Ogrē • 2018. gada 22. oktobrī, 14:11
Ja redzēji, ka Porša vadītājs ignorēja sarkano signālu, neesi bremze, bet ej uz policiju.
>>kā vienmēr Ogrē • 2018. gada 22. oktobrī, 13:32
es ir kings, jo brauc' ar Porsche, man pie diben' viss arī aizliedzošais sarkanais luksaforā un pretējā josla; labo roku vispār nezin'. Staro tālāk savās ņergās par slikto Ogri un savu viszinību!
to observer • 2018. gada 21. oktobrī, 23:06
ES kakraz veido listi ar boikotējamajiem komersantiem, kas palīdz bezdētājiem sacelt būdas upmalās un šikiem vāģiem braukt, viens kritērijs pēc kā tik šajā listē ir iekšā, uzvaicāt komersantam vai jūsu klienti pirms smēķēšana aizsmēķē vai aizpīpē, tabaku? un protams, ja komersants piektdienā lepni pasaka darbiniekiem jānāk strādāt sestdienā, tad pirmdienā var doties uz uzņēmumu reģistru un paziņot par saimnieciskās darbības devalvāciju.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet