Atgriezties pie raksta

Ogrē mēģina nozagt BMW X6

22.oktobrī Ogrē, Lapu ielā, sabojājot durvju slēdzeni, mēģināts nozagt automašīnu "BMW X6", informē Valsts policija. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Aizvadītajā nedēļā notikuši vairāki ar automašīnām saistīti negadījumi.


15.oktobrī lielveikala stāvlaukumā Ogrē, Rīgas ielā, radīti bojājumi stāvošai automašīnai "AUDI A4". Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols. 


19.oktobrī degvielas uzpildes stacijā Ogrē automašīnā "AUDI" iepildīta degviela un autovadītājs uzsāka kustību, neizņemot degvielas uzpildes pistoli, kā rezultātā radīja tai bojājumus. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.


Šajā pašās dienā Ogrē automašīnai "VW GOLF" izsists loga stikls un nozagta automagnetola. 


Savukārt 20.oktobrī pazemes auto stāvvietā Ogrē, Rīgas ielā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu transportlīdzekli iebrauca mājas sienā, radot tai bojājumus un aizbrauca no negadījuma vietas, nepaziņojot par notikušo policijai. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/42560

2018. gada 24. oktobrī, 12:20, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

virsraksts • 2018. gada 27. oktobrī, 11:16
za kazhduju takuju pastupku verhovnij obeschajet kjepluju mestechku, shtob njizhnjij mog gretsa
juris • 2018. gada 26. oktobrī, 14:31
riigas ielaa noteikti pazemes autostaavvietaa kads puiselis neveiksmiigi driftojis ar sagrabbeejusu bmw bet tur tak ir noveerosanas kameras,vispaar vajag klapeet ciet to pazemes autostaavvietu,ciikstina tur riepas pa naktiim,taaa ka traucee gulet,tur nav nekaada autotrase
4mm • 2018. gada 24. oktobrī, 22:01
ai ai ai nabadziņam mīzulītim bembuku aizdzīt gribējuši... tas nav tam pašam lošaram, kas tētuka piečuku gājēju tunelī iemeta?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet