Atgriezties pie raksta

Vīrietim nezināms cilvēks uzbrūk ar nazi

Aizvadīta traumām un saslimšanām bagāta nedēļas nogale – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

27.oktobrī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) atved vīrieti 3,07 promiles lielā alkohola reibumā, kuram, ejot pa ielu, uzbrucis nezināms cilvēks un ar nazi sagriezis vēderu un veicis virspusējus dūrienus arī augšdelmā. Brūces seklas, sašūtas. 


Reģistrēts gadījums, kad pacientam, kuram uzņemšanas nodaļā konstatēts 1,75 promiles liels alkohola reibums, civilsieva saskrāpējusi seju – cietis deguns, piere un lūpa. Sieviete, verot vaļā bagāžnieka vāku, saņēmusi sitienu pa degunu. Diagnosticē deguna lūzumu. 


NMPD saukts virknē gadījumu. NMPD uz Uzņemšanas nodaļu atved sievieti, kura cietusi ceļu satiksmes negadījumā – ir sista brūce kreisajā elkonī. Pacientei, kura, kāpjot pa kāpnēm, paslīdējusi, sašuj brūci kreisās uzacs apvidū, bet vīrietim, kuru esot piekāvis kaimiņš, diagnosticē sejas un galvas sasitumus.


NMPD saukts arī pacientam 1,72 promiles lielā alkohola reibumā, kurš kādā no viesu namiem nokritis uz sāniem un sasitis krūškurvi. NMPD atved vīrieti, kurš pirms nedēļas sasitis apakšstilbu. Sasituma vietā izveidojušos hematomu pacients nolēmis mazināt ar aptiekā nopirkta skalpeļa palīdzību. Veicot griezienu, sākusies asiņošana un izsaukts NMPD. Uzņemšanas nodaļā brūci izskalo, asiņošanu aptur. 


NMPD uz Uzņemšanas nodaļu atved vīrieti, kurš, spēlējot futbolu, saplēsis Ahileja cīpslu. Diagnosticē Ahileja cīpslas bojājumu.


Nedēļas nogalē traumas guvuši arī pusaudži un bērni: sporta treniņa laikā sastiepta labā plauksta, kritiens un sista brūce pierē, kritiens un sista brūce zoda apvidū, kritiens lēkājot un sastiepti trīs kreisās pēdas pirksti, kā arī noripojums pa kāpnēm un sasista galva un piere.


Pacienti medicīnas darbinieku palīdzību meklējuši arī citos gadījumos. Sievietei naktī ejot aizķērusies kāja – salauzusi labo spieķakaulu, vīrietim makšķerējot makšķerāķis iedūries labās plaukstas ceturtajā pirkstā, vīrietis kritis un izmežģījis labo pleca locītavu, vīrietis iecirtis ar cirvi kreisajā plaukstā.


Uzņemšanas nodaļas durvis nedēļas nogalē ver arī pacients 2,49 promiles lielā alkohola reibumā, kurš izmežģījis labo pleca locītavu, un vīrietis 1,25 promiles lielā alkohola reibumā neatceras, kā sasitis roku. Diagnosticē kreisā apakšdelma sastiepumu.


Aizvadītās nedēļas nogalē Uzņemšanas nodaļā sniegta palīdzība virknē saslimšanu. Diagnosticēta alerģiska reakcija uz medikamentu lietošanu, hipertoniskā krīze, akūts gastrīts, akūts mezadenīts, akūta respiratora vīrusu saslimšana, panarīcijs, nierakmeņu slimība, gastroduodenīts, akūts bronhīts, akūts rinīts, mugurkaula spondiloze ar sāpju sindromu, akūts tonsilīts, elkoņa locītavas iekaisums, arteriāla hipertenzija un citas kaites.


Nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēts 41 pacients, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 8. Ambulatori medicīniskā palīdzība Uzņemšanas nodaļā sniegta 57 gadījumos.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/42593

2018. gada 29. oktobrī, 20:05, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Rassasā • 2018. gada 30. oktobrī, 19:58
Atkal traumas dzērumā un gan jau, ka sportisti spēlē futeni neiesildoties. Nav nekā jauna šai pasaulē.
kārtējo reizi • 2018. gada 29. oktobrī, 22:07
pierādās, ka ja "(NMPD) atved vīrieti 3,07 promiles lielā alkohola reibumā" sievietēm nav jāstrādā un večiem jābeidz dzert un strādāt kopā ar sievietēm it īpaši veikalos un noliktavās.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet