Atgriezties pie raksta

NMPD atved vīrieti, kurš aizmidzis uz tilta

2.decembrī daļu no pacientiem uz Ogres slimnīcas Uzņemšanas nodaļu atved policijas darbinieki – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

Sieviete, kuru Uzņemšanas nodaļā nogādā policijas darbinieki, ir 2,71 promili lielā alkohola reibumā. Paciente atklāj, ka viņu piekāvis draugs un sitis pa galvu. Diagnosticē galvas sasitumu un smadzeņu satricinājumu.


Trīs no policijas atvestajiem pacientiem ir agresīvi, bļauj un lamājas. Viens no tiem ir 3,49 promiles lielā alkohola reibumā un viņam diagnosticē kreisās puses devītās ribas lūzumu – esot kritis. 


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) uz Uzņemšanas nodaļu atved sievieti, kura kritusi uz ielas un sūdzas par stiprām sāpēm labajā kājā. Diagnosticē augšstilba kakliņa lūzumu. No piedāvātās operācijas paciente atsakās. NMPD saukts arī vīrietim alkohola reibumā, kurš gulējis uz tilta. 


Aizvadītās nedēļas nogalē pēc palīdzības vēršas vīrietis, kurš nokritis no 1,5 metru augstuma un sastiepis labās pēdas saites, jaunietis, kurš ar nazi iegriezis labajā plaukstā – pirmajā un otrajā pirkstā (grieztās brūces sašuj) un pacients, kurš, lēkājot pa batutu, sastiepis labo pēdas locītavu.


Ir virkne gadījumu, kad traumas gūtas krītot: vīrietis kritis un uz metāla stieņa sasitis apakšdelmu, sieviete, krītot uz ledus, sastiepusi labās plaukstas pirmo pirkstu, sieviete kritusi, sasitusi galvu un astes kaulu, vīrietis kritis un salauzis labās pēdas piekto pirkstu, sieviete kritusi un sasitusi kreisās pēdas trešo pirkstu, vīrietis kritis no krēsla un sasitis labās plaukstas pirmo pirkstu.


Uzņemšanas nodaļas durvis ver arī sieviete 1,58 promiles lielā alkohola reibumā, kura paslīdējusi, kritusi un sasitusi pakausi – ir sista brūce pakausī un galvas smadzeņu satricinājums. Sniedz palīdzību arī pacientei, kura, kāpjot ārā no automašīnas, paslīdējusi un sastiepusi labās pēdas locītavas saites, un sievietei, kura paslīdējusi un salauzusi labās pēdas ārējo potīti.


Reģistrēti gadījumi, kad traumas guvuši bērni: meitene kritusi un sasitusi pieri, bet zēns ar nazi iegriezis sev kreisajā plaukstā, pārgriežot cīpslas.


Aizvadītās nedēļas nogalē Uzņemšanas nodaļā sniegta palīdzība virknē saslimšanu. Diagnosticēts vīrusu konjunktivīts, sirdsdarbības traucējumi, hroniska bronhīta paasinājums, sejas nerva iekaisums, akūts pielonefrīts, akūts bronhīts, kardiālas astmas lēkme, arteriāla hipertenzija un citas kaites.


Nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 34 pacienti, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 6, dienas stacionārā ārstējušies 3. Ambulatori medicīniskā palīdzība Uzņemšanas nodaļā sniegta 56 gadījumos.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/42847

2018. gada 3. decembrī, 16:26, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet