Atgriezties pie raksta

Valsts policijas 100.gadadienā apbalvo labākos Ogres iecirkņa darbiniekus Foto

5.decembrī Tīnūžu Tautas namā notika Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa svinīgais pasākums par godu profesionālajiem svētkiem – Policijas dienai.

Svētku pasākuma ievadā policijas darbinieki noskatījās īsfilmu par Ikšķiles novadu un noklausījās Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu priekšnesumus.


Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa savā uzrunā uzsvēra 1918.gada 5.decembrī Tautas Padomes pieņemtā lēmuma par policijas dibināšanu būtisko nozīmi valsts iekšējās un ārējās drošības organizēšanā. Cik tas ir bijis svarīgi, liecina fakts, ka lēmums pieņemts vien pāris nedēļas pēc Latvijas Republikas proklamēšanas. Arī tagad, pēc simts gadiem, policijas loma nav zaudējusi savu nozīmi. Sakot paldies par likumsargu darbu, Č.Batņa norādīja, ka Ikšķiles novadā izveidojusies ļoti veiksmīga sadarbība starp Valsts policiju un Reģionālo pašvaldības policiju, kas ļauj novada iedzīvotājiem justies droši.


Svētkos kolēģus sveica Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa priekšnieks Vilnis Naglis, pateicoties par pašaizliedzīgu darbu, kas tiek veikts neatkarīgi no diennakts laika un brīvdienām. "Ne visi svētkos saņems apbalvojumus, bet jūs ikviens esat cits cita atbalsts. Tas ir jūsu pienākums," sacīja V.Naglis.


Cilvēki, kas izvēlējušies dienestu policijā, nereti tam paliek uzticīgi visu mūžu. Arī šajā reizē krūšu nozīmi "Par izdienu" pasniedza 11 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa amatpersonām.


Krūšu nozīme par 25 gadu izdienu piešķirta majoram Valdim Gržibovskim, Kriminālpolicijas nodaļas priekšniekam; par 20 gadu izdienu - pulkvežleitnantam Atim Ratniekam, Kārtības policijas nodaļas priekšniekam; kapteinim Mārim Vaičulim, Kārtības policijas nodalās vecākajam inspektoram; kapteinei Lailai Rogai, Kārtības policijas nodaļas inspektorei; par 15 gadu izdienu - majoram Jegoram Lukjaņinam, Kārtības policijas nodaļas vecākajam inspektoram;  leitnantei Sigitai Gutovskai, Kārtības policijas nodaļas inspektorei; seržantam Leonīdam Ģiņko, Kārtības policijas nodaļas kārtībniekam; par 10 gadu izdienu -  kapteinei Kristīnei Formaņickai, Kriminālpolicijas nodaļas inspektorei; par 5 gadu izdienu - kapteinim Edgaram Prusakam, Kriminālpolicijas nodaļas vecākajam inspektoram; leitnantei Sigitai Kubakai, Kārtības policijas nodaļas inspektorei.


Virkne Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa darbinieku par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi, augstu profesionalitāti, sasniegtajiem darba rezultātiem un sakarā ar Valsts policijas 100.gadadienu saņēma Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas un Rīgas reģiona pārvaldes apbalvojumus.


Ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvota kapteine Laila Roga, Kārtības nodaļas policijas inspektore, un majore Inta Eizenberga, Kriminālpolicijas nodaļas inspektore.  Savukārt ar Valsts policijas Goda rakstu apbalvots majors Sergejs Ponorada, Kriminālpolicijas nodaļas vecākais inspektors, un majors Jegors Lukjaņins, Kārtības policijas nodaļas vecākais inspektors;  


Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi, augstu profesionalitāti, sasniegtajiem darba rezultātiem un sakarā ar Valsts policijas 100.gadadienu speciālā dienesta pakāpe - pulkvežleitnants – piešķirta majoram Valdim Gržibovskim. 


Valsts policijas apbalvojumu II pakāpes "Kārtības policijas Nopelnu zīme" saņēma pulkvežleitnants Atis Ratnieks, Kārtības policijas nodaļas priekšnieks.


Par sekmīgu sadarbību un ieguldījumu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā un sakarā ar Latvijas Valsts policijas 100.gadadienu izteica pateicību sadarbības partneriem – Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei, Zemessardzes 54.Inženiertehniskajam bataljonam, kolēģiem no tiesas, prokuratūras, Valsts Probācijas dienestam, Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novadu pašvaldību policijai, Ogres novada Sporta centram, Ikšķiles novada pašvaldībai, Ikšķiles novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītājai Dacei Jansonei.


"Latvijas simtgades gadā notika sevišķi daudz pasākumu, kuru nodrošināšanā mēs strādājam kopā ar Valsts policiju. Kultūras joma nav iedomājama bez jūsu atbalsta, mēs rīkojam svinības, jūs mūs sargājat, atbalstāt un palīdzat darbā. Jūs pavisam nemanāmi atrodaties mūsu tuvumā, un mēs jūtamies droši," sveicot policijas darbiniekus, atzina D. Jansone.


V.Naglis teica paldies par sadarbību teica arī žurnālistei Dzintrai Dzenei, kura vairākus gadus ir bijusi Ogres rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre, bet tagad turpina atspoguļot policijas darbu laikrakstā "Ogres Vēstis Visiem". 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/42865

2018. gada 6. decembrī, 00:42, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet