Atgriezties pie raksta

Godina labākos šā gada Ogres slimnīcas darbiniekus

14.decembrī SIA "Ogres rajona slimnīca" notika gada pārskata pasākums, kurā tika apkopoti gada rezultāti un sumināti labākie darbinieki – ārsti, māsiņas, pansionātā un saimnieciskajā dienestā strādājošie.

Pēc iedzīvotāju atsauksmēm tika noteikta arī labākā nodaļa un pasniegta balva par mūža ieguldījumu medicīnā.


SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs informē, ka par Gada ārstu stacionārā atzīta Evita Līva, bet par Gada ārstu ambulatorajā sektorā – Ieva Gediņa. "Daktere Līva atgriezusies darbā no pēcdzemdību atvaļinājuma un sekmīgi iesaistījusies slimnīcas darbā. Viņai uzticēti slimnīcas galvenā ārsta pienākumi, kurus Evita pilda, strādājot uz pusslodzi un pamazām pārņemot pieredzi no dakteres Regīnas Neilandes. Galvenajam ārstam ir jābūt ļoti zinošam. E.Līva seko līdzi visai medicīniskajai dokumentācijai, smagāko slimnieku ārstniecības procesam, faktiski kontrolē visu medicīnas iestādes ārstniecisko procesu norisi. Savukārt otolaringologs Ieva Gediņa, kura atzīta par labāko ārstu ambulatorajā sektorā, šogad pieņēmusi visvairāk ambulatoro pacientu. Otolaringologa kabinets ir aprīkots ar vismūsdienīgākajām tehnoloģijām, bet tehnoloģijas vien bez ārsta nedarbojas. Man ir patiess gandarījums, ka esam ieguldījuši līdzekļus slimnīcas attīstībā un ir arī rezultāts," saka D.Širovs.


Par gada medmāsu atzīta Irina Djubina. Viņa ir vecākā māsa Ķirurģijas nodaļā, kur strādā jau vairākus gadus. Valdes priekšsēdētājs atzīst, ka Irinas vadībā gan nodaļas māsu, gan māsu palīgu darbs ir ievērojami uzlabojies. Savukārt par gada radiologu atzīta Sintija Zirnīte, kura ir Radioloģijas nodaļas vadītāja. "Ogres slimnīcā ir ļoti plaša staru diagnostikas nodaļa, kur tiek strādāts ar augstākajām tehnoloģijām. Tajā ietilpst magnētiskā rezonanse, kuru diemžēl valsts mums joprojām nezināmu iemeslu dēļ neatmaksā un, labi zinot, ka šo pakalpojumu iespējams nodrošināt tuvāk mūsu iedzīvotāju dzīvesvietai, liek viņiem tomēr mērot ceļu uz Jelgavu, jo tur iedalītas mūsu kvotas. Daudzkārt esam vērsušies ar lūgumiem ļaut mūsu iedzīvotājiem šo pakalpojumu par kvotām saņemt Ogrē, bet šie lūgumi joprojām palikuši bez atbildes. Radioloģijas nodaļā ir arī 64 joslu datortomogrāfs, trīs rentgena aparāti, mammogrāfs, osteodensitometrs un sonoskopi. Daktere Zirnīte pie mums pārnāca strādāt no medicīnas sabiedrības "ARS" un ir apliecinājusi sevi kā sekmīgu darbinieci," stāsta D.Širovs.


Gada administrācijas darbinieka titulu saņēma slimnīcas galvenā grāmatvede Anita Girgina, kura šeit strādā jau trīs gadus. Slimnīcas vadība ir apmierināta ar viņas darbu un kvalitatīvi sagatavotajiem gada pārskatiem. Atzinīgi novērtēts arī SIA "Ogres rajona slimnīca" paspārnē izveidotā pansionāta "Ogre" vadītājas Astrīdas Zīvertes–Upenieces darbs, bet par labāko Gada saimnieciskā dienesta darbinieku atzīts Māris Dzenis.


D.Širovs uzsver, ka saimnieciskajam dienestam darba netrūkst, jo tā pārziņā ir gan plašās teritorijas uzturēšana ap slimnīcu, gan divu savu katlu māju un ēdnīcas darbības nodrošināšana. Savukārt par gada funkcionālo speciālistu atzīta Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeite Inga Velde, kura sniegusi visvairāk fi zioterapijas pakalpojumu un par kuras darbu no pacientiem saņemtas vislabākās atsauksmes.


Pamatojoties uz iedzīvotāju novērtējumu, noteikta arī Gada labākā nodaļa, un šogad tā ir Dzemdību – ginekoloģijas nodaļa, kura pēdējo gadu laikā būtiski uzlabojusi savu darbību un aprūpes kvalitāti. Par to liecina gan slimnīcā saņemtās pateicības, gan pozitīvās atsauksmes no Māmiņu kluba un sociālajos tīklos.


Savukārt gada balvu par mūža ieguldījumu medicīnā saņēma daktere Regīna Neilande, kura, kā iepriekš minēts, šobrīd uz pusslodzi kopā ar dakteri E.Līvu veic Ogres slimnīcas galvenā ārsta pienākumus. "Daktere Neilande pirms tam vadīja Terapijas nodaļu un visu mūžu ir nostrādājusi par ārsti. Slimnīcas darbinieki ir savākuši parakstus, un mēs vērsīsimies Ikšķiles novada pašvaldībā, kur ir dakteres Neilandes dzīvesvieta, ar ierosinājumu viņai piešķirt Ikšķiles Goda pilsoņa titulu. Mūsuprāt, daktere Neilande to ir godam pelnījusi," saka D.Širovs.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43000

2018. gada 27. decembrī, 17:34, Policija, VUGD, slimnīca
Dzintra Dzene, "Ogres Vēstis Visiem"

Jaunākie komentāri

Ance • 17. janvārī, 10:59
Tas ir vājprāts, kas notiek reģistratūrā! Vai tiešām tās meitenes nav apmācītas?!? Pat procedūras neatšķir.
Tija • 8. janvārī, 08:51
pēc vakardienas redzētā Bez tabu vispār gribas līkumu mest šai iestādei. Skumji
juris • 2. janvārī, 02:11
ljoti zems liimenis visiem ogres aarstiem un attieciiga arii alga savam darbam,buutibaa vinjiem vajadzeetu manupraat maksat veel mazaak,pasi sev raksta seit slavinoshus komentaarus

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet