Atgriezties pie raksta

Rīgā soda Rumānijas pilsoni par ubagošanu; sieviete naudu diedelējusi arī Ogrē

27.decembrī plkst.15.12 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu sievieti, kura uzmācīgā veidā ubago pie viena no Pļavnieku tirdzniecības centra ieejām.

Uz norādīto vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes autopatruļa. Likumsargi notikuma vietā sastapa Rumānijas pilsoni, kura jau iepriekš bija nonākusi policijas redzeslokā. Sievietei bija piestiprināta plāksne ar uzrakstu par lūgumu pēc palīdzības, bet rokās atradās plastmasas glāze ar sīknaudu. 


Pēc mirkļa pie policistiem pienāca arī tirdzniecības vietas apsargs, kurš informēja, ka sieviete regulāri uzturoties teritorijā un traucējot apmeklētājiem. Apsargs stāstīja, ka sieviete veikala apmeklētajiem ejot klāt un diedelējot naudu.


Ubagotājai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par ubagošanu uzmācīgā veidā.


Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka ubagošana Latvijā ir atļauta, tomēr tā ir ierobežota. Rīgas administratīvajā teritorijā ubagot ir aizliegts Rīgas vēsturiskajā centrā, sabiedriskajā transportā un tā pieturvietās, uz ceļa braucamās daļas, veloceliņiem un pie gājēju pārējām, kā arī uz ietvēm, estakādēm, laukumiem un citiem gājēju ceļiem, kur tas var traucēt gājēju kustību. Tāpat ir aizliegts ubagot jebkurā citā vietā, ja tas tiek darīts uzmācīgā veidā.


Neilgi pirms Ziemassvētkiem arī Ogrē, piemēram, pie tirdzniecības centra "Dauga", pēkšņi uzradās iepriekš neredzēti naudas diedelētāji, par ko sociālajos tīklos ziņoja aculiecinieki. Pēc neoficiālas, taču visai drošas informācijas zināms, ka Ogrē, Rīgā un citās Latvijas pilsētās svētku laikā uzdarbojusies visai liela "ubagotāju banda".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43006

2018. gada 28. decembrī, 22:03, Policija, VUGD, slimnīca
Rīgas pašvaldības policija

Jaunākie komentāri

zemei jau nav • 11. janvārī, 16:49
naudas, bet vietas visiem pietiek, paskatās, kad iziet pilsētā, kur nu kurais atradis sev mazu rūmīti, tur ar iraid. kā veidojas mūsdienu civilizācija? vai tas ar ko nodabrojas "pieaugušie" mācaa kādās speciālizētajās palīgskolās, vai tie ir tikai visuma ledus atlūzu elementi?
mācītājs>valdis • 2. janvārī, 12:59
Valdi, tev 110% taisnība!!!
ха ха • 2. janvārī, 07:16
А какая разница, между этой теткой и государством, которое стоит в римчике- RIMI- с протянутой рукой, типа " За сытых детей"?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet