Atgriezties pie raksta

Antirekords – vīrietis nedēļas laikā sešas reizes nonāk atskurbtuvē

Jaunā gada pirmajā nedēļā kāds Ogres novada iedzīvotājs, kura deklarētā dzīvesvieta ir Mazozolu pagastā, sešas reizes nogādāts medicīniskajā atskurbtuvē, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

1968.gadā dzimušais vīrietis pašvaldības policijas redzeslokā regulāri nonāk jau kopš 2006.gada. Šajā laika posmā vīrietim bijuši vairāki simti ar alkohola lietošanu saistītu pārkāpumu, par kuriem sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.


Šajā nedēļā pastāvīgais sabiedrisko uzvedības normu pārkāpējs īpaši izcēlies, nedēļas laikā sešas reizes nokļūstot atskurbtuvē. Kā novērojuši pašvaldības policijas darbinieki, minētā persona iecienījusi Skolas ielas un tuvākās apkaimes daudzdzīvokļu namu kāpņu telpas, no kuriem regulāri tiek nogādāts uz atskurbtuvi.


Pirmoreiz šajā gadā minētais vīrietis tikās ar pašvaldības policijas darbiniekiem 4.janvārī, kad plkst.13.12 kārtības sargi izsaukti uz Skolas ielu. Vīrietis stiprā alkohola reibumā gulēja kāpņutelpā pie kāda dzīvokļa durvīm. 3,7 promiļu alkohola reibumā esošais nogādāts atskurbšanai medicīniskajā atskurbtuvē, kur pēc atskurbšanas un administratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas vīrietis atstājis atskurbtuves telpas.


Jau pēc neilga laika brīvībā vīrietis atkal nonācis pašvaldības policijas redzeslokā. Šoreiz par savu atpūtas vietu minētā persona bija izvēlējusies kāpņu laukumiņu pie kādas Rīgas ielas daudzdzīvokļu mājas bēniņiem, kur plkst.11.50 viņu atrada guļam pašvaldības policija. Vīrietim konstatēts 0,62 promiles alkohola reibums, kā arī dabiskās vajadzības - gan "mazās", gan "lielās" - viņš bija nokārtojis biksēs. Vīrietis atkal nogādāts atskurbtuvē, kur, kā jau minēts nedēļas lakā pabijis sešas reizes.


Kopumā vērtējot aizvadītā gada nogali, Ziemassvētku laiks policijas darbiniekiem bijis salīdzinoši darbīgāks, norāda U.Ulmanis. Ziemassvētkos policijas redzeslokā nonāca krietni lielāks skaits alkohola lietotāju, līdz ar to atskurbtuve bija piepildīta. Ziemassvētku laikā sastādīti 12 administratīvā pārkāpuma protokoli par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43038

7. janvārī, 15:34, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

pastalas • 10. janvārī, 11:49
Reiz dzīvoja kāds alkohols. Sākumā viņš bija jauns un spožs, tad apsūbējis un gudrs. Beigās viņš iekrita kādā notekcaurulē un juta, ka mūžs ir pagājis. “Kādēļ tas viss bija vajadzīgs?” viņš jautāja Dievam. “Tikai lai gulētu šeit, netīrā ūdeni, un stāstītu vabolēm, kāda ir lielā dzīve?” “Tava lielā dzīve tikai vēl sāksies, ‘Dievs atbildēja. “Kad tas būs?” alkohols jautāja. “Kad visa tā, ko tu redzi sev apkārt, vairs nebūs,” Dievs atbildēja. “Kas tad būs?’ alkohols jautāja. “Kāda cita pasaule,”Dievs atbildēja. “Ko es tur darīšu?” alkohols jautāja. “Tu būsi daļiņa no pasaules, kuras vienīgā jēga būs prieks par mani,” Dievs atbildēja alkoholam.
Lunis • 9. janvārī, 01:53
Templja bruņenieks , tatad tempeljers vienmēr pietempies..
ceļojums laikā • 8. janvārī, 10:05
https://www.youtube.com/watch?v=dkmGWVvVWLs

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet