Atgriezties pie raksta

Otrais semestris sākas ar piedzīvojumiem

Kādas mācību iestādes audzēknim otrais semestris sācies visai negaidīti – pirms sēsties skolas solā, nācās paviesoties atskurbtuvē.

6.janvārī plkst. 22.20 pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz Jaunatnes ielu, Ogrē, kur jaunietis stiprā alkohola reibumā uzvedas agresīvi un izaicinoši. 


Ierodoties policijas darbiniekiem, jaunietis runāja nesakarīgi, neorientējās apkārtējā vidē, kā arī nevarēja uzrādīt personu apliecinošus dokumentus, tāpēc tika pieņemts lēmums viņu nogādāt atskurbšanas telpās. Jaunietim konstatēts 2,7 promiles stiprs alkohola reibums.


Kā noskaidrots, agresīvais jaunietis ir 1999.gadā dzimis Amatas novada iedzīvotājs. Pēc atskurbšanas jaunietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Pašvaldības policijas darbinieki pirmdienas rītā piedāvāja jaunieti aizvest uz mācību iestādi, bet viņš no šī piedāvājuma atteicās.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43039

7. janvārī, 16:21, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Lunis • 9. janvārī, 01:59
Nu kurš ta no priekiem profenē nav acis aizlejis:)
kakas ar čurām • 8. janvārī, 20:25
puņķi, strutas, vēmekļi, cērmes un lenteņi, palasat medecīnas žurnālus vai grāmatas kā var izvērsties parasta saukstēšanās, ja ņem vērā, ka no krēpām attīstās spļaudīšanās
taksists • 8. janvārī, 04:54
labāk ar taksi

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet