Atgriezties pie raksta

Sociālajā mājā sieviete lamājas, plēš traukus un mētā gaitenī pārtiku

4.janvārī ap plkst.17.15 saņemts izsaukums uz Indrānu ielu, Ogrē, kur trešā stāva koplietošanas gaitenī sieviete reibuma stāvoklī agresīvi uzvedas, uzmācas citiem iedzīvotājiem un plēš traukus, informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Ierodoties norādītajā adresē, konstatēts, ka gaitenī ir saplēsti trauki un izmētāta pārtika. 


Policijas darbiniekus sagaidīja viena no nama iedzīvotājām, kura arī bija izsaukusi policiju. Sieviete paskaidroja, ka ap pulksten pieciem pēcpusdienā 1991.gadā dzimusi sociālās mājas iemītniece, būdama reibuma stāvoklī, sākusi agresīvi uzvesties koplietošanas gaitenī – klaigājusi, rupjiem vārdiem apsaukājusi citu sievieti, metusi virsū stikla traukus ar pārtiku. Stikla lauska kaimiņienei trāpījusi pa kāju. No policijas izsaucējas pieņemts rakstisks iesniegums.


Ierodoties policijas darbiniekiem, nemiera cēlāja izgājusi no savas istabiņas koplietošanas gaitenī, turpinot lamāties uz pašvaldības policijas darbiniekiem un citiem iedzīvotājiem.


Ar agresīvo dāmu veiktas pārrunas, kas, tiesa gan, nelīdzēja, un sieviete turpināja agresīvi uzvesties. Ņemot vērā minētos apstākļus, pieņemts lēmums iereibušo nemiera cēlāju nogādāt medicīniskajā atskurbtuvē. Veicot alkohola pārbaudi izelpā, viņai konstatēts 0,85 promiles stiprs alkohola reibums.


Pēc atskurbšanas sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu. Atrašanās alkohola reibumā būs vainu apstiprinošs apstāklis, uzsver U.Ulmanis.


Minētā persona pašvaldības policijas redzeslokā nonākusi arī agrāk, tajā skaitā par mēģinājumiem izdarīt pašnāvību, izlecot pa trešā stāva logu. Ogres novada pašvaldības policija ierosinājusi pārvietot sievieti uz mājas pirmo stāvu, lai izvairītos no traumām vai pat letāla iznākuma.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43043

8. janvārī, 09:02, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ne jau tur tas suns apraksts • 8. janvārī, 22:34
cilvēka būtība nav atkarīga no gada skaitļa, esmu bijis ārzemēs un arī tepat latvijā, un secinājums radies, ka cilvēki dzīvo ilūzijās, pirmā cilvēku ilūzija ir, ka viņi ir un otrā ilūzija, ka cilvēki, domā, ka viņi ir, bet neviens nepadomā, kas viņi ir un tā nu tā tauta dzīvo, ieklausies sevī
hmm • 8. janvārī, 22:23
ogrē šadu debīlu mauku netrūkst.91-ais taču!
dažreiz • 8. janvārī, 21:40
tā ir

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet