Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Avārijā cietušo sievieti neizdodas glābt

17.janvārī Ogres novadā, autoceļa Tīnūži – Koknese 40.kilometrā, automašīnas "Volvo" vadītāja, iespējams, neizvēlējās laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar kravas automašīnu "MAN", informē Valsts policija. 

Pēc negadījuma Ogres slimnīcā ar dažādām traumām nogādātas divas sievietes, viena no kurām ļoti smagā stāvoklī, tostarp ar galvas smadzeņu stumbra kontūziju, plašiem asins izplūdumiem smadzenēs, smadzeņu bioloģisko nāvi. Cietusī ievietota Reanimācijas nodaļā, bet diemžēl mediķiem glābt viņas dzīvību neizdevās un sieviete nākamajā dienā mira. 


Kravas automašīnas vadītājs – 1964.gadā dzimušais Krievijas Federācijas pilsonis - no medicīniskās palīdzības atteicās.


Uzsākts kriminālprocess.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43126

23. janvārī, 07:40, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

To HB • 27. janvārī, 09:45
1. Tiek sniegta nepatiesa informācija, viena paciente nogādāta uzreiz uz Gaiļezera slimnīcu 2. Otra paciente uz Ogres slimnīcu 3. Rakstot komentārus vajag vispirms pārbaudīt informāciju un, tad izdomāt nepatiesus faktus. 4. Atbilde HB - ja Jūs esat tik informēta/s, bet pēc komentāriem spriežot par pacientu hospitalizāciju Jums nav nekas saprotams, tad jebkura hospitalizācija saskaņojas ar hospitalizācijas biroju un vecāko dežūrārstu. Ogres slimnīca noslēgusi līgumu ar NVD,ka pieņem praktiski visus pacientus, tajā skaitā politraumas.
To HB • 26. janvārī, 12:56
NMP brigāde pati par to, kur nogādāt pacientu, nelemj. Un tik smagus cietušos parasti ved uz Gaiļezeru.
HB • 26. janvārī, 08:13
Ogres ātrie zina tikai vienu slimnīcu, būtu jau jāzvana hospitalizācijas birojam, kur nogādāt slimnieku, bet viņi jau nezina telefona numuru, bet Gaiļezers pieprasa nodot slimnieku stabilizētu. OGRES ĀTRIE tikai iemet mašīnā un ved uz OGRI, jo tur var vest bez palīdzības sniegšanas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet