Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcā gripas karantīna

Aizvadītās nedēļas nogalē diviem ambulatorajiem pacientiem diagnosticēta gripa, slimnīcā ir  gripas karantīna – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika. 

Aizvadītajā nedēļā gūtās traumas ir pārsvarā ziemas sezonai raksturīgas: sieviete slēpojot kritusi – diagnosticē labās rokas trešā pirksta sasitumu, jaunietis sportojot sasitis labo elkoni. Ir gadījums, kad jaunietis sportojot sasitis kreisā pleca locītavu. Vīrietis, spēlējot hokeju, saņēmis sitienu pa seju ar nūju. Ir brūce labās uzacs apvidū. Uzņemšanas nodaļas durvis ver arī jaunietis, kurš mājās pamežģījis kāju. Diagnosticē labās pēdas saišu sastiepumu. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests uz Uzņemšanas nodaļu atved sievieti ar kreisās kājas potītes lūzumu. Trauma gūta slidojot.


Medicīnas darbinieku palīdzību meklē arī: sieviete, kurai uz kājas uzkritis stikla gabals un iedūries pēdā – ir griezta brūce labajā pēdā, paciente, kura mājās sagriezusi kreisās plaukstas pirmo pirkstu – ir griezta brūce, sieviete alkohola reibumā ar sistu brūci pierē, kurai pa pieri esot iesitis vīrs, vīrietis ar labā pleca locītavas mežģījumu – trauma gūta krītot, sieviete ar kreisā apakšdelma lūzumu – esot kritusi, kā arī vīrietis ar virspusējiem galvas ievainojumiem, kuru iepriekšējā dienā (sestdien) esot spiekāvušas nezināmas personas.


Uzņemšanas nodaļā pacietiem diagnosticēta akūta respiratora vīrusu infekcija (18 gadījumi), kad pacienti sūdzējušies par paaugstinātu ķermeņa temperatūru, klepu un iesnām, akūts bronhīts (3), pneimonija (3), mugurkaula jostas daļas spondiloze (1), gripa (2), akūta urīnceļu infekcija (1), funkcionāli kuņģa – zarnu trakta traucējumi un citas kaites. Pacienti pēc medicīniskās palīdzības vērsušies arī ar paaugstinātu asinsspiedienu (2) un citām veselības problēmām. 


Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 35 pacienti, dienas stacionārā ārstējušies 11, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 15. Uzņemšanas nodaļā ambulatori sniegta palīdzība 64 gadījumos (saslimšanas un ar traumas).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43155

28. janvārī, 13:07, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ха ха • 30. janvārī, 07:10
>>>Alina:- Эта проблема как то ну совсем не волнует!
viedoklis • 29. janvārī, 23:16
Būtu man teikšana, es visus tos narkomānus apšautu. Tērē tik valsts līdzekļus un jēgas nekādas. Būtu labāk invalīdus, bērnus un vecus cilvēkus ārstējuši. Atradusies priviliģētā šlaka-narkomāni-phe....
To Alina • 29. janvārī, 17:06
Kas ir, paliki bez dozas?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet