Atgriezties pie raksta

« Ogrē autovadītājs uzbrauc sievietei uz kājas

5. februārī, 13:56, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

kā tur biedzās • 9. februārī, 16:57
tas stāsts ar jokselboksi no haholu ciema ar tri piva un kokteiļ, cirks ar atalgojumu, veči gados piestūķē bodes ar nini pēctam ņirdz par jauno censoni, ka redz šamasi aptaisijās brīvdienas, taisni vai jāsāk nēsāt līdzi zīmītes ar aicinājumu, iestādi burkānu. jesli eta parodija adna baļšaja padjobka, tagda gaspada u vas chuvstva jumara ņesostvetsvuet samim asnavnimi mudrasķami ņekčomnosķi, eta pa povodu štu šturman svaļil
sisi • 7. februārī, 16:41
jā, kādam ari uz kapa varēs uzrakstīt: viņam bija taisnība ( spītīgi neskatoties gāja pāri pārejai), bet ko tas vairs dos?
Lielvārde • 7. februārī, 10:41
Nu vispar tie autobraucēji ir ļoti bezkaunīgi!Svētdien man gan elkoni aizķēra auto braucējs,gāju pa pašu maliņu,bet iela plata -Lielvārdē!Numuru gan pierakstīju,tikai gaidīšu nākošo reizi,lai izsauktu policiju!Esmu ļoti nikna!
kājāmgājējs • 6. februārī, 23:02
Būs vien jāmācās rīkoties apdomīgi, arī 16 gadus vecam bērnam/pusaudzim. Citi to iemācās bez sekām, citiem tas apdomīgums nāk ar zināmu negatīvu pieredzi. Skola maksā naudu (lauztu kāju, un tas labākajā gadījumā). Nevajag paļauties uz stūrētāja prātīgumu, vieglāk un nesāpīgāk ir par sevi parūpēties pašam.
Arī gājējs • 6. februārī, 22:44
Pagaidi, vai es tev teicu - prasīt administratīvo vai kriminālatbildību no bērna, vai prasīt, lai viņš rīkojas apdomīgi, kad pa ceļu brauc briesmoņi? Ko tu te pielīdzini bērnu tankam, un viņa atbildību autovadītāja atbildībai? Redzēji, cik tam jobanajam krievu mentam iedeva par bērna sakropļošanu uz pārejas, ko viņš vēl pārsūdzēja? Tāpēc jau šādi nahali tā brauc, ka sodi ir tik smieklīgi. Bet ja tā bērna vecāki tam mentam kārtīgi uzšautu ar āmuru pa galvaskausu pēc mentu parādītā piemēra, varbūt arī citi autovadītāji sāktu domāt ar galvu, tuvojoties gājēju pārejām?
kājāmgājējs • 6. februārī, 22:21
Kāpēc nevar prasīt? Valsts, par piemēru, pie administratīvās un kriminālatbildības sauc no 14 gadus vecuma. Tātad cilvēks jau 14 gados ir pietiekami prātīgs, t.sk., lai izvērtētu situāciju, šķērsojot ielu.
Arī gājējs • 6. februārī, 22:11
Tomēr no 16 gadīgas meitenes nevr prasīt būt tikpat prātīgai, kā autovadītājam, kam noteikti ir vairāk gadu. Es kā gājējs esmu pārliecinājies, ka stāvot pie pārejas, un palaižot autovadītājus, nereti sanāk palaist kādus 5-10, un vēl reizēm pat nākas asptāties ceļa vidū, lai "palaistu" arī pretējā virzienā braucošos nahalus. Tāpēc labākais risinājums ir akmens vienā kabatā:)
kājāmgājējs • 6. februārī, 21:58
Vai gājējam ir vieglāk no apziņas, ka autovadītājam uz pārejas bija viņu jāpalaiž un vadītājs vainīgs? Vai nebūtu prātīgāk palaist pa ceļu lidotājus un vienkārši neprasmīgus un neuzmanīgus braucējus?
Arī gājējs • 6. februārī, 21:36
Lasiet tos CSN punktus, kā gribat, bet šajā variantā ir nepārprotami jūtams, ka auto brauca lēni, bet nedeva ceļu gājējam, ja gājējs var ar vienu pēdu pakļūt zem riteņa. Cik reizes tā nav gadījies uz gājēju pārejām Ogrē - auto un gājējs viens otru redz, auto nebrauc ātri un nav pat vēl pie pārejas, gajējs jau gatavojas spert soli uz pārejas, kas autovadītājam ir jāsaprot, jo gājējam ir prekšroka, bet autovadītājs ciniski turpina braukt vai pat palielina ātrumu uz pārejas, ignorējot gājēju, un gājējs spiests pārbiedēts lēkt atpakaļ ceļa malā. Ar šādiem autovadītājiem-izdzimteņiem var cīnīties, tikai nēsājot kabatā līdzi akmeni.
20:38/20:40 • 6. februārī, 21:05
CSN 15.punkts Pirms brauktuves šķērsošanas pa gājēju pāreju vietās, kur satiksme netiek regulēta, gājējiem jānovērtē attālums līdz transportlīdzekļiem, kas tuvojas, kā arī jānovērtē to braukšanas ātrums un jāpārliecinās par drošību.
CSN noteikumi tikai gājējiem? • 6. februārī, 20:44
250.16. 120. zīme "Gājēju pāreja". Tuvošanās ar 535. un 536. zīmi apzīmētai gājēju pārejai, kur jādod ceļš gājējiem;
līga šmite • 6. februārī, 20:38
145. Transportlīdzekļa vadītājam, tuvojoties neregulējamai gājēju pārejai, jāsamazina braukšanas ātrums vai jāaptur transportlīdzeklis pirms gājēju pārejas, lai dotu ceļu gājējiem, kas šķērso brauktuvi pa gājēju pāreju vai iziet uz tās, kā arī velosipēdu vadītājiem, kas šķērso brauktuvi pa gājēju pāreju vai izbrauc uz tās, ja tie varētu tikt traucēti vai apdraudēti.
..... • 6. februārī, 14:39
vārdu sakot,pati vainīga,ka pa turieni gāja.
To vispār • 6. februārī, 13:11
Ar šādu attieksmi- ka gājējam ir tikai tiesības, bet nav pienākumu, likumsakarīgs rezultāts. Atgádināt, kas bija jādara gājējam pirms pārejas un vispār ceļa šķērsošanas?
vispār • 6. februārī, 12:19
vispār tā nav sieviete ,bet jauniete,kurai pat vēl nav 16,un tas noticis uz gājēju pārejas pie Mūzikas skolas,ceļā uz kalna skolu ,ko viņai vajadzēja pašai skatīties,viņa bija jāpalaīž un viss.
kājāmgājējs • 6. februārī, 12:00
Nevajag neregulējamā krustojumā līst pie tuvu braucošas mašīnas.Brauktuves bieži ir neizbraucamas,nobremzēt strauji nav tik vienkarši.Vai tad galvas nemaz nav?Tas autobraucējs to pēdu ,braucot pa Ogres grambām,vienkārši nesajuta.Gan jau lūzums ir pēdā ,ne jau stilbā vai potītē.Nu ja tomēr stilbā,tad kur galva lekt mašīnai priekšā,redzot ceļu stāvokli un autobraucēju neuzmanību.
Autubrauceejs • 5. februārī, 17:52
zeel, protams, sievietes, bet nu pashai arii jaskataas situaacija.. shobriid ir ziema un nevajag lekt virsuu uz gaajeeju parejas. nobremzeet nev tik viekaarshi... Auto vadiitaajs - protams kretiins ka aizlaidaas... ;(

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet