Atgriezties pie raksta

Vīrietim nezināma persona iesit pa seju

Arī aizvadītās nedēļas nogalē turpinās nedienas ar uz ielām gūtām traumām – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika. 

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests uz Uzņemšanas nodaļu atved vīrieti ar kreisās kājas potītes lūzumu, kurš, ejot pa ielu, paslīdējis un kritis. Uz ielas traumas guvuši vēl virkne pacientu: vīrietim ir kreisās kājas potītes lūzums, sievietei – labās rokas trešā pirksta sasitums, vēl kādai pacientei pēc kritiena uz ielas diagnosticē labās plaukstas locītavas saišu sastiepumu, citai ir labā spieķa kaula lūzums.


Virkne pacientu medicīnas darbinieku palīdzību meklē ar iepriekšējās dienas vakarā gūtām traumām. Viņu vidū ir jaunietis ar kreisās rokas otrā pirksta sasitumu, jaunietis, kurš kritis iepriekšējās dienas vakarā un sastiepis labās pēdas locītavas saites, kā arī vīrietis ar kreisās pēdas locītavas saišu sastiepumu, kurš iepriekšējās dienas vakarā spēlējis basketbolu.


Uzņemšanas nodaļas durvis ver arī vīrietis ar sistu brūci augšlūpā (nezināma persona esot iesitusi pa seju), sieviete ar labās rokas trešā pirksta sasitumu un vīrietis ar grieztām brūcēm un ādas bojājumu kreisās rokas trešajā un ceturtajā pirkstā, kurš traumu guvis ar skārda bundžu. Pie medicīnas darbiniekiem atved arī bērnu, kurš spēlējoties sasitis pieri. Diagnosticē pieres sasitumu.


Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 49 pacienti, dienas stacionārā ārstējušies 3, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 15. Uzņemšanas nodaļā ambulatori sniegta palīdzība 76 gadījumos (saslimšanas un ar traumas).


13.februārī, kad Latvijā notiek Ēnu diena, Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, interese ir arī Ogres slimnīcas darbinieku ēnošanu. SIA "Ogres rajona slimnīca" sekretāre – lietvede Aiga Leišupe norāda, ka līdz šim taujāts par iespēju ēnot Dzemdību – ginekoloģijas nodaļas un Rehabilitācijas nodaļas speciālistus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43250

11. februārī, 18:16, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet