Atgriezties pie raksta

Alkohola un narkotiku lietošana paātrina nokļūšanu slimnīcā

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā nonākuši vairāki pacienti alkohola un narkotisko vielu reibumā, kā arī ar dažādos konfliktos gūtām traumām, informē Valsts policija.

9.februārī no Lāčplēša ielas Lielvārdē Ogres slimnīcā nogādāts vīrietis, kurš, iespējams, bija narkotisko vielu un alkohola reibumā. 


Šajā pašā dienā no Skolas ielas Ogrē Ogres slimnīcā nogādāts vīrietis, kuram konstatēts galvas, deguna, sejas sasitums un alkohola reibums. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus. No Skolas ielas Ogrē Ogres slimnīcā nogādāts vīrietis, kuram konstatēta vieglas pakāpes hipotermija un, iespējams, neprecizētu narkotisko vielu ietekme. 


Šajā pašā dienā no Birzgales pagasta Ogres slimnīcā nogādāta sieviete, kurai konstatēta hematoma, sista brūce galvas matainajā daļā, iespējams, kakla skriemeļu bojājumi un alkohola reibums.  


Savukārt 10.februārī no Daugavas ielas Jumpravā Ogres slimnīcā nogādāta sieviete, kurai konstatēts galvas un sejas sasitums, kā arī smadzeņu satricinājums. Uzsākta administratīvā lietvedība. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43259

12. februārī, 09:28, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet