Atgriezties pie raksta

Vīrietis sauc glābējus, jo naktī Ogrē apmaldījies

10.februārī plkst.1.10 naktī pašvaldības policija saņēmusi izsaukumu uz autobusa pieturu "Jaunogres dzelzceļa stacija", informē Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis.

Kā skaidro U.Ulmanis, kāds vīrietis esot zvanījis Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, sakot, ka ir apmaldījies. Vīrietis arī nevarējis nosaukt savu vārdu.


Pašvaldības policija devās uz notikuma vietu, lai palīdzētu cilvēkam. Ierodoties norādītajā vietā, tika konstatēts, ka autobusa pieturā tupus uz zemes atrodas vīrietis acīmredzamā reibuma stāvoklī. Vīrietis jau bija paguvis iesnausties, un viņu nācās modināt.


Uzrunātais nevarēja uzrādīt personu apliecinošus dokumentus, tāpēc nogādāts policijas iecirknī personības noskaidrošanai un alkohola koncentrācijas izmērīšanai. Vīrietim konstatēts 2.5 promiles stiprs alkohola reibums. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.


Policijas iecirknī izdevās ne tikai noskaidrot 1977.gadā dzimušā vīrieša personas datus, bet arī uzzināt viņa dzīvesbiedres tālruņa numuru, ko kungs spēja atcerēties. Dzīvesbiedre ieradās pēc vīra un nogādāja viņu mājās.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43260

12. februārī, 12:08, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

zuze • 13. februārī, 07:02
... kur es esmu? kas es esmu? kāpēc es esmu?..:D
Nika • 12. februārī, 19:24
Labi vēl, ka pietika prāta izsaukt glābējus, varētu būt, ka nebūtu ko glābt. Štrunts par visu protokolu!
eiropas savienībā • 12. februārī, 16:55
ja alkoholu tirgo blakus iestādēm un dzīvesvietām, kurās atrodas bērni, tad tirgotājiem jāstaigā balerīnas kostīmā un skrienot lēkajot ar lecamauklu jādzied dziesma, kur tu skrieni, labāk eji

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet