Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcā sniedz palīdzību sievietei, kuru sakodis suns

23.februārī sniegta palīdzība sievietei, kurai labajā vaigā iekodis pašas suns – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerčika. 

Aizvadītās nedēļas nogalē darba nav trūcis Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD). NMPD uz Uzņemšanas nodaļu atved vīrieti alkohola reibumā ar galvas sasitumu un krūškurvja sasitumu, kuru sadzīves konflikta laikā piekāvis draugs. NMPD saukts arī pacientam alkohola reibumā ar plēstu brūci kreisās rokas otrajā pirkstā, kurš roku savainojis uz dzelzs stieples, un sievietei ar galvas sasitumu un brūci kreisās uzacs rajonā, kura mājās esot kritusi, vīrietim alkohola reibumā ar sistu vaļēju brūci pierē, kurš piekauts, un pacientam alkohola reibumā ar sejas sasitumu un grieztu brūci labās rokas otrajā pirkstā, kurš arī esot piekauts.


Pulciņš pacientu traumas guvuši krītot: vīrietis uz ielas kritis un sastiepis kreisās plaukstas locītavas saites, vīrietis uz ielas paslīdējis, kritis un salauzis kreisā pleca kaulu, sieviete kritusi uz ledus – diagnosticē galvas sasitumu, vīrietis, krītot uz ledus, sasitis krūškurvja kreiso pusi.


Pie retāk gūtajām traumām varētu pieskaitīt gadījumu, kad pacients, kāpjot ārā no automašīnas, sastiepis labās pēdas saites un pēdu. Uzņemšanas nodaļas durvis ver arī vīrietis ar labās plaukstas ceturtā pirksta naga falangas lūzumu – trauma notikusi, kraujot baļķus.


Pēc palīdzības ieradusies jauniete, kura basketbola spēles laikā sasitusi kreisās rokas otro pirkstu, sieviete ar labās rokas piektā pirksta apdegumu (pirms 2 dienām esot apdedzinājusi ar uguni) un paciente ar kreisā augšstilba priekšējās virsmas apdegumu – esot uzlējusi sev karstu tēju. Pie medicīnas darbiniekiem atved arī bērnu ar pieres sasitumu, kurš, vizinoties ar ragaviņām, ieskrējis kokā.


Uzņemšanas nodaļā pacietiem diagnosticēta akūta respiratora vīrusu infekcija (5 gadījumi), alkohola reibums (2), akūts bronhīts (2), konjunktivīts, funkcionāli kuņģa – zarnu darbības traucējumi, dermatīts, alerģiska nātrene, starpribu neiralģija un citas kaites. Pacienti sūdzējušies par sāpēm ausīs (2), sāpēm kaklā (2) un citām veselības problēmām. 


Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 38 pacienti, dienas stacionārā ārstējušies 11, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 8. Uzņemšanas nodaļā ambulatori sniegta palīdzība 69 gadījumos (saslimšanas un ar traumas).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43339

2019. gada 25. februārī, 18:42, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet