Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcā vēršas sieviete, kurai iespērusi govs

Sievietei, kurai govs iespērusi pa krūšu kaulu, diagnosticē krūšu kaula lūzumu – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

Aizvadītās nedēļas nogalē vērojama traumu gūšanas daudzveidība. Traumas guvuši arī bērni un jaunieši. Pie medicīnas darbiniekiem atvests bērns ar sistu brūci pierē, kurš kritis no kalna un pieri pārsitis. Meitene, sēžot klēpī pieaugušam cilvēkam, no klēpja izkritusi uz grīdas un salauzusi atslēgas kaulu. Zēnam brālis uzlecis uz labā apakšdelma – diagnosticē lūzumu. Reģistrēts arī gadījums, kad zēns, spēlējot basketbolu, sagrūdis labās pēdas ārējo potīti.


Divi jaunieši traumas guvuši florbola spēles laikā: viens florbola spēles laikā saņēmis sitienu ar florbola nūju pa labo aci – diagnosticē galvas sasitumu, otrs, spēlējot florbolu, sastiepis kreisās pēdas potīti.


Uzņemšanas nodaļas durvis ver vīrietis, kurš, labojot automašīnu, to pacēlis ar domkratu, bet automašīna uzkritusi uz plaukstas – ir stiprs kreisās plaukstas saspiedums. Nedēļas nogalē sniedz palīdzību pacientam, kurš kritis un izmežģījis plecu, bet palīdzības sniegšanas laikā uzrakstījis, ka kategoriski atsakās no pretsāpju medikamentiem.


Pēc palīdzības vēršas pacients, kuram uz sejas uzkritusi pagale – ir sista brūce augšlūpā, kā arī vīrietis ar sastieptu kreisās pēdas ārējo potīti.  Pacientam 2,37 promiles lielā alkohola reibumā, kurš nokritis, diagnosticē plaukstas kaulu lūzumu, bet vīrietim, kurš kritis, ir sastiepta kreisā ceļa locītava.


Reģistrēts arī gadījums, kad vīrietis, spēlējot hokeju, sasitis krūškurvi. Ir pacients, kurš sakaujoties saņēmis spērienu pa kreiso apakšstilbu. Šajā gadījumā diagnosticē viena apakšstilba kaula lūzumu. Medicīnas darbinieki sniedz palīdzību pacientam, kurš ar leņķa dzelzi sagriezis kreiso plaukstu, un vīrietim, kurš skrējis un satraumējis labo pēdu.


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) uz Uzņemšanas nodaļu atved sievieti, kurai, braucot ar automašīnu, sākusies epilepsijas lēkme un viņa, zaudējot samaņu, iebraukusi pļavā. NMPD saukts arī jaunietei alkohola reibumā uz viesu namu, kur dejojot viņa sastiepusi kreiso ceļa locītavu.


Aizvadītās nedēļas nogalē Uzņemšanas nodaļā sniegta palīdzība virknē saslimšanu. Diagnosticēts akūts bronhīts, akūta respiratora vīrusu infekcija, ādas abscess, akūts faringīts, labās puses plaušu karsonis, arteriāla hipertenzija, akūts laringīts, urīnceļu infekcija, akūts tonsilīts un citas kaites.


Nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 30 pacienti, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 17, dienas stacionārā ārstējušies 9. Ambulatori medicīniskā palīdzība Uzņemšanas nodaļā sniegta 56 gadījumos.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43384

2019. gada 4. martā, 15:52, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kreks • 2019. gada 6. martā, 12:48
Vilkam govs nokoda kāju.
viedoklis • 2019. gada 5. martā, 12:09
mahinators tu esi idiots.
mahinators • 2019. gada 5. martā, 09:53
noteikti pati bija govs! GOVS GOVI JŪT!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet