Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcā sniedz palīdzību sievietei, kurai ausī iekritis auskars

Medicīnas darbiniekiem jādara viss iespējamais, lai nedēļas nogalēs slimnīcā būtu pietiekami daudz brīvu vietu – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

Ogres slimnīcā pacientu aprite ir visai intensīva. Daļa no viņiem pēc medicīniskās palīdzības saslimšanu vai traumu dēļ vēršas nedēļas nogalēs, tādēļ 15.martā (piektdien) tikai no Internās nodaļas vien izrakstīti 11 neiroloģiskie un 10 terapeitiskie pacienti.


D.Širovs norāda, ka cilvēku pieplūdums ir liels un ir problēmas ar pacientu izvietošanu valsts apmaksātajās gultasvietās – to joprojām ir par maz.


Aizvadītās nedēļas nogalē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) uz Uzņemšanas nodaļu atved vīrieti narkotisko vielu intoksikācijā, kurš atrasts guļam uz ielas un apgalvo, ka viņu esot piekāvuši kāda veikala apsargi. Pacientam ir ķermeņa sasitumi. NMPD saukts arī vīrietim, kurš gājis pa kāpnēm un salauzis pēdas locītavu – diagnosticē trīspotīšu lūzumu, pacientam alkohola reibumā ar līdzsvara traucējumiem un sievietei, kura uz trotuāra patraucējusi riteņbraucējam un tas viņu notriecis. Šajā gadījumā pacientei diagnosticē apakšdelma kaula lūzumu.


Nedēļas nogalē traumas guvuši bērni: zēns, spēlējot rokasbumbu, sastiepis labo ceļa locītavu, citā gadījumā – zēns, peldoties baseinā, sagriezis labo pēdu.


Uzņemšanas nodaļas durvis ver arī pusaudze, kura kritusi un sagrūdusi labo potīti, un jauniete 0,51 promili lielā alkohola reibumā, kura, ejot pa pļavu, sastiepusi kreisās pēdas locītavu.


Pēc medicīniskās palīdzības vēršas vīrietis 1,01 promili lielā alkohola reibumā – esot kritis pret margām un sasitis galvu, sieviete, kura salauzusi labās pēdas piekto pirkstu, vīrietis, kurš kritis un sasitis labo apakšdelmu, un sieviete, kurai labajā ausī iekritis auskars. 


Reģistrēts gadījums, kad sieviete kritusi un salauzusi labā apakšdelma spieķa kaulu, vīrietis sportojot salauzis plaukstas trešo pirkstu. Ir pacients 2,43 promiles lielā alkohola reibumā, kurš ar nazi sagriezis kreiso apakšdelmu, un paciente, kura trenējoties karatē, sasitusi labo plaukstu.


Nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 24 pacienti, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 12, dienas stacionārā ārstējušies 11. Ambulatori medicīniskā palīdzība Uzņemšanas nodaļā sniegta 56 gadījumos. 


Aizvadītās nedēļas nogalē Uzņemšanas nodaļā diagnosticēts tonsilīts, akūta respiratora vīrusu infekcija, arteriāla hipertenzija, bursīts, neprecizēta vīrusu infekcija, vējbakas, panarīcijs, akūts bronhīts, cerebrokraniāls sindroms un citas kaites.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43479

2019. gada 19. martā, 00:03, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

neaptēsts • 2019. gada 21. martā, 14:11
citāts "jauniete 0,51 promili lielā alkohola reibumā" i kakaški international toļka vse maximi rimčiki i drugie lavački zatarivajut svajimi šalavnimi napitkami, reindž rover na ģizeļe iļi kak ta koļiņke udalos na eļektričestvo pereiķi? https://www.imdb.com/title/tt1825163/

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet