Atgriezties pie raksta

Arī Ogres un apkārtnes novadus pārņēmis kūlas dedzināšanas trakums

Aizvadītās nedēļas nogalē un arī šīs nedēļas sākumā Ogres, Ķeguma, Lielvārdes un Ikšķiles novados reģistrēti kūlas ugunsgrēki, informē Valsts policija.

3.aprīlī kūla 20 kvadrātmetru platībā dega Ogres centrā, Zinību ielā. Dienu vēlāk, 4.aprīlī, 50 tūkstošu kvadrātmetru platībā sausā zāle dega Ogrē, Rūpnieku ielas galā. Jau pēc pāris stundām ugunsdzēsējiem – glābējiem bija jādodas uz Rembates pagastu, kur arī sausā zāle 50 kvadrātmetru platībā dega līdzās kādām mājām. 


Šajā pašā dienā  kūlas ugunsgrēks izcēlās arī Lēdmanes pagastā, kur autoceļa Tīnūži – Koknese 26.kilometrā labajā pusē, braucot no Rīgas, divus kilometrus pirms atrakciju parka "Avārijas brigāde", sausā zāle dega sešu tūkstošu kvadrātmetru platībā, bet šī paša ceļa 27.kilometrā sausā zāle dega tūkstoš kvadrātmetru platībā.


5.aprīlī kūla 50 tūkstošu kvadrātmetru platībā dega Birzgales pagastā, kā arī 15 tūkstošu kvadrātmetru platībā pie pagrieziena uz Lāču kapiem, divu tūkstošu kvadrātmetru platībā līdzās kādām mājām Krapē, 500 kvadrātmetru platībā Lielvārdē, Māras ielā un 120 tūkstošu kvadrātmetru platībā līdzās kādām mājām Taurupes pagastā.


Diemžēl arī 6.aprīlī reģistrēti vairāki kūlas ugunsgrēki, kad sausā zāle dega Ikšķilē, Viršu ielā, Glāzšķūnī,  līdzās kādām mājām Madlienas pagastā, Lielvārdē, Uzvaras ielā, Tīnūžu pagastā, līdzās autoceļa Rīga – Daugavpils 27.kilometram. Šajā pašā dienā kūla dega arī līdzās kādām mājām Tomes pagastā, Tīnūžu pagastā, kā arī Lielvārdē, Avotu ielā. Visos gadījumos uzsākta administratīvā lietvedība. 


Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina, ka ikvienas personas pienākums ir nepieļaut ugunsgrēka izcelšanos vai darbības, kas var novest pie ugunsgrēka. VUGD aicina iedzīvotājus sakopt sev piederošās teritorijas bez kūlas dedzināšanas un gadījumos, ja ir izcēlies kūlas ugunsgrēks – nekavējoties zvanīt uz VUGD tālruni 112!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43668

2019. gada 11. aprīlī, 08:16, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kas tu izaugsi, kad būsi liels? • 2019. gada 12. aprīlī, 15:08
es gaidu, kad beidzot vārēšu iet dzert un pīpēt, vot. vai šis valstiskais uzstādījums par alkohola un tabakas apriti iet kopā, ka tu tesi pieaudzis un pilngadīgs no 18 un jau drīksti, vai tomēr sākot ar pamatskolu jārunā, kas ir un ko nozīmē vārds atbildība?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet