Atgriezties pie raksta

Ugunsgrēkā Ogrē gājis bojā cilvēks Foto (papildināts)

Otrdien plkst. 17.59 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Ogrē, Tīnūžu ielā, kur daudzstāvu dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. 

Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka no viena no ēkas stāviem nāk liesmas un deg dzīvoklis.


Ugunsdzēsēji glābēji nekavējoties uzsāka cilvēku glābšanas un ugunsgrēka dzēšanas darbus. Izmantojot glābšanas maskas, no piedūmotās ēkas tika izglābti pieci cilvēki. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Plkst. 20.36 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un tajā 25m 2 platībā dega dzīvoklis.


Neoficiāla informācija liecina, ka ugunsgrēks izcēlies no sveces, ko dzīvokļa saimniece atstājusi un aizmigusi.


VUGD atgādina, ka viens no lētākajiem un efektīgākajiem veidiem, lai pasargātu savu dzīvību un īpašumu ir mājoklī uzstādīts dūmu detektors – tā cena vidēji ir 10 eiro, to iegādāties var jebkurā mājsaimniecības preču veikalā un uzstādīt var gandrīz jebkurš cilvēks, kurš prot izurbt sienā divus caurumus vai, kam ir spēcīga līmlente. VUGD aicina neatlikt rūpes par savu drošību uz vēlāku laiku un jau šodien mājoklī uzstādīt dūmu detektoru!


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43696

2019. gada 16. aprīlī, 20:40, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

vai tad viss ko • 2019. gada 18. aprīlī, 11:07
pārdod ir jāpērk un jāpīpē, es vēl neesmu redzējis, ka būtu kāds cilvēks, kas pirktu tikai to ko vajag viņam nevis onkam ar džipu vai māju upmalā, vienas dienas eksistencei pietiek ar glāzi ūdens, ja gribi būt kā kāds cits, tad skaties kas citam ir
detektori • 2019. gada 17. aprīlī, 23:22
Pieaugušie bērni lai saviem gados vecajiem vecākiem-pensionāriem uzstāda mājās dūmu detektorus, nav taču dārgi tie aparāti!! Pašu un kaimiņu drošībai.....ja ne pats dzird, tad kaimiņš var izdzirdēt un izsaukt ugunsdzēsējus vēl pirms nav par vēlu.
viedoklis • 2019. gada 17. aprīlī, 23:18
nu tak redzams blakus veikals,tad sanak Tinuzu 15.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet