Atgriezties pie raksta

Bērniem, kuri slimo un gūst traumas, veselību atgūt palīdz Ogres slimnīca

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas Uzņemšanas nodaļā sniegta medicīniskā palīdzība 18 bērniem – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

Uz Ogres slimnīcas Uzņemšanas nodaļu atvests bērns, kuram bērnudārzā vienaudzis ar sadzīves priekšmetu iesitis pa galvu. Sisto brūci galvā sašuj. Pacientu vidū ir zēns, kurš, braucot ar velosipēdu, sasitis labo elkoni, meitene, kura, trenējoties mākslas vingrošanā, sastiepusi labo pēdas locītavu, un meitene, kura kritusi bērnu rotaļlaukumā un salauzusi kreiso apakšdelmu.


Uzņemšanas nodaļas durvis veras arī zēnam, kurš sportojot sasitis degunu, zēnam, kuram kreisajā plaukstā iekodis nezināms suns, un meitenei, kura, lēkājot pa batutu, samežģījusi labo pēdu.


Medicīnas darbinieki sniedz palīdzību zēnam ar sastieptu labo pēdas locītavu, zēnam ar krītot sasistu labās plaukstas piekto pirkstu un zēnam, kurš, braucot ar kvadriciklu, ieskrējis žogā un salauzis kreisās plaukstas vienu pirkstu. Ir meitene, kura automašīnas durvīs iesitusi kreiso plaukstu, un meitene ar satraumētu labās ceļa locītavas menisku.


Jauniete sporta zālē sportojot sasitusi labo plaukstu. Reģistrēts arī gadījums, kad jauniete kritusi pa trepēm un sasitusi krūškurvi.


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) uz Uzņemšanas nodaļu atved vīrieti 2,48 promiles lielā alkohola reibumā, kurš gulējis uz sliedēm iepretī benzīntankam. Šajā gadījumā konstatē sistu brūci galvā. Vēl kāds NMPD atvests pacients – vīrietis 2,22 promiles lielā alkohola reibumā, kuram vairākas dienas stipri sāpot galva. Alkoholu arī esot lietojis vairākas dienas.


Uzņemšanas nodaļā vēršas vīrietis, kurš kritis uz ielas. Diagnosticē sistu brūci apakšdelmā. Pacientam, kurš kritis ar motociklu, ir sastiepta kreisā pēdas locītava. Sniedz palīdzību vīrietim, kurš pret puķu kasti sasitis labo celi, un pacientam ar flekša savainotu kreisās rokas otro pirkstu. Vīrietim, kuram cits vīrietis ar dūri iesitis pa seju, sašuj sistu brūci uzacī. Pēc palīdzības vēršas ari sieviete, kura uzkāpusi uz naglas un sadūrusi kreiso pēdu.


Uzņemšanas nodaļā pacientiem diagnosticēta: akūta respiratora vīrusu saslimšana, furunkuls, starpribu neiralģija, pneimonija, bronhīts, inficēta brūce, angīna, gastroduodenīts, vēnu iekaisums, strutains konjunktivīts, rinofaringīts, asinsrites traucējumi galvas smadzenēs, limfadenīts, iekaisums pēdā, akūts stomatīts, neprecizēts drudzis (bērnam), rinīts un citas kaites. 


Nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 44 pacienti, dienas stacionārā ārstējušies 5, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 4, Uzņemšanas nodaļā ambulatori sniegta palīdzība 68. 


Dzemdību – ginekoloģijas nodaļā šī gada maijā notikušas 19 dzemdības, vienās no tām piedzimuši dvīņi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43861

13. maijā, 17:36, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet