Atgriezties pie raksta

Sieviete, lasot grāmatu, aizmieg, apgāžas un pārsit galvu

Aizvadītās nedēļas nogalē pēc medicīniskās palīdzības vēršas vīrietis 2,04 promiles lielā alkohola reibumā, kuru naktī pie kluba piekāvušas trīs vai četras nezināmas personas. Ir izsists zobs, ir sejas sasitums – informē SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

Alkohola reibumā gūtas arī citas traumas. Uzņemšanas nodaļas durvis ver vīrietis alkohola reibumā, kurš kritis un pārsitis pieri. Pacientu vidū ir vīrietis 3,1 promili lielā alkohola reibumā, kurš novēlies pa trepēm un sasitis galvu, un vīrietis 1,96 promiles lielā alkohola reibumā, kurš braucis ar velosipēdu, nokritis un sasitis seju. Šajā gadījumā diagnosticē plēstas brūces uzacī.


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) uz Uzņemšanas nodaļu atved sievieti, kurai, ķerot dīķī zivi, makšķerēšanas āķis ieķēries labās rokas pirmajā pirkstā. NMPD atved vīrieti 3,59 promiles lielā alkohola reibumā, kurš kritis un sasitis galvu un seju.


NMPD saukts sievietei, kura, lasot grāmatu, aizmigusi, apgāzusies un pārsitusi galvu, kā arī pacientei ar sasistu seju, kuru piekāvis civilvīrs.


Traumas guvuši arī bērni, pusaudži un jaunieši. Piemēram, zēns kritis un salauzis labo spieķa kaulu. Meitene šūpojoties ar kaklu aizķērusies aiz virves. Diagnosticē ādas nobrāzumu. Pusaudzis, spēlējot futbolu, sasitis labās plaukstas locītavu. Jauniete, braucot ar velosipēdu, kritusi un sasitusi labo kāju. Pusaudzis karatē treniņā sasitis kreisās plaukstas locītavu. Jauniete, braucot ar skeitbordu, kritusi un nobrāzusi elkoni.


Arī pieaugušie traumas guvuši dažādos veidos: sieviete kritusi un sasitusi labo pēdu, sieviete kritusi un sasitusi labo plaukstu, vīrietis kritis un salauzis vienu pēdas kaulu, vīrietis kritis un pret dzelzi sasitis kreiso apakšstilbu, sievietei, tīrot šķūni, uz labās potītes uzkritis smagums, vīrietis kritis un sasitis labās plaukstas locītavu, vīrietis kritis un sasitis labā ceļa locītavu, vīrietis, ejot kritis un uz saplīsušiem briļļu stikliem sagriezis seju, vīrietis, spēlējot futbolu, sasitis labās kājas potīti.


Reģistrēti arī gadījumi, kad vīrietis, braucot ar velosipēdu, kritis un sabrāzis seju, vīrietis ar fleksi satraumējis kreiso roku. Ir pacients, kuram uz kreisās pēdas uzkritis koks. Diagnožu vidū arī kreisās pēdas saišu bojājums un sastiepta kreisās pēdas locītava.


Piektdien pēc palīdzības vēršas autovadītājs, kurš, cenšoties izvairīties no sadursmes ar dzīvnieku, nobraucis no ceļa un ietriecies kokā. Diagnosticē sistu brūci sejā un vairākas grieztas brūces rokās.


Svētdien sniedz medicīnisko palīdzību 2 sievietēm, kuras citā valstī cietušas autoavārijā. Viena nav spējusi savaldīt automašīnu, otrai diagnosticē sasistu plaukstu un kakla sastiepumu. 


Uzņemšanas nodaļā pacientiem diagnosticēts abscess, kuņģa – zarnu trakta darbības traucējumi, ieaudzis nags, akūts bronhīts, alkohola reibums, osteohondrozes paasinājums ar sāpju sindromu, alerģiskas reakcijas uz kukaiņu kodumiem, akūta respiratora vīrusu saslimšana un citas kaites.


Nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 23 pacienti, dienas stacionārā ārstējušies 12, observācijas gultu pakalpojumus izmantojuši 10, Uzņemšanas nodaļā ambulatori sniegta palīdzība 74, tajā skaitā 21 bērnam.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/43907

2019. gada 21. maijā, 00:00, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

NEREĢ. UZŅĒMĒJDARBĪBA • 2019. gada 26. maijā, 03:16
, sniedzot platformu un neiekasējot PVN...
arī, • 2019. gada 25. maijā, 10:28
BET KUR varētu nūpirkt un ZEM KĀ konspirējas ēdamās zivis !?! Piemēram Ventspilē un Liepojā pērk un pārdot uz mola upju zivis cilvēki bez jebkādām KNAB-veidīgām sejassegām...
>hm • 2019. gada 24. maijā, 14:06
Konspirācijas nolūkos un ievērojot datu aizsardzības likumu, tā tagad publiskos tekstos. apzīmē šņabja pudeli.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet