Atgriezties pie raksta

Nedēļas nogalē pēc palīdzības pie pediatra vērsušies 14 bērni

Aizvadītajā nedēļā Ogres rajona slimnīcā uzņemti 44 pacienti, novērošanā 7 pacienti, ar saslimšanu 23 un 44 traumas, savukārt Dzemdību nodaļā piedzimuši 7 mazuļi.

Nedēļas nogalē pēc palīdzības pie pediatra vērsušies 14 bērni ar dažādām vīrusa saslimšanām, sasitumiem, kā arī ar alerģiju pēc vakcinācijas.


Pieaugušajiem nedēļas nogalē arī ir bijuši dažādi sasitumi - kādai sievietei gūts kājas sasitums, iesperot mājlopam, savukart kādai citai sievietei gūta sadzīviska trauma - pārsists deguns krītot pret gultu. Vairāki pacienti vērsušies ar pēdu un roku locītavu sasitumiem. Kāds vīrietis sev ar cirvi iecirtis plaukstā, bet vēl kādam citam vīrietim uz rokas uzkritis koks.


Nedēļas nogalē notikusi arī avārija, pēc kuras Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests slimnīcā nogādāja vīrieti 3,11 promiļu reibumā. Nelaimes gadījums noticis, jo šoferis centies izvairīties no pāri ceļam  skrienošanas stirnas. Nelaimes gadījumā cietušais vīrietis nav atradies pie spēkrata stūres.


Kāda sieviete ir piedzīvojusi kaimiņa suņa uzbrukumu, kurš viņai iekodis apakšstilbā. Savukārt kādu vīrieti sakodusi čūska.


Pēc palīdzības vērsusies arī kāda sieviete ratiņkrēslā, kuru kāds vīrietis esot grūstijis. Sievietei sasista plaukstas locītava un celis, kā arī sieviete pati bijusi 2,12 promiļu reibumā.


Aizvadītajā nedēļā pēc mediķu palīdzības vērsās viens pacients ar vīrusa infekciju.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/44240

2019. gada 15. jūlijā, 12:25, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet