Atgriezties pie raksta

Preventīvos nolūkos policija aizturējusi ādas jaku perverseli

19.jūlija rīta pusē Valsts policijas Ogres iecirkņa darbinieki aizturēja jaunieti, kura ieraksti sociālajos tīklos liecināja par uzmākšanos sievietēm. Aizturētais jaunietis nogādāts iecirknī preventīva rakstura pārrunu veikšanai.

Jaunais vīrietis vairākkārtīgi sociālajos tīklos ir dalījies ar ierakstiem, kuros apraksta perversas darbības, kuras ir veicis vai vēlētos veikt ar sieviešu nēsātām ādas jakām.


Šonedēļ soctīklos ievietots ieraksts liecina, ka jaunais vīrietis Ogrē, autoostā, uzmācies kādai sievietei ādas jakā. Šajā pašā ierakstā jaunietis arī izsaka šai sievietei draudus viņas apģērba gabalu atņemt.


Valsts policijā norāda, ka minētā persona jau iepriekš nonākusi policijas uzmanības lokā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/44277

2019. gada 19. jūlijā, 14:21, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

izbijis students • 2019. gada 22. jūlijā, 12:40
kadets, strādnieks, celtnieks, krāvējs. vai kautkas normāls arī kādreiz ienāk prātā cilvēkiem, kā vēl šodien atceros, es vēl nav piecēlies, koju biedrs nāk gāž ūdeni uz galvas un saka, ka jāceļas. es nesaprotu kā viņš paspēja izgulēties saģērbties iztaisīt brokastis un vēl ceturtdienu, piektdienu naktīs ar otru kolēģi nāk piedzērušies un vandās pa manu istabu a es gribu gulēt.
mahinators • 2019. gada 22. jūlijā, 09:08
Domājams sen jau bija laiks, ko zin, ko tāds perversais var izdomāt savā mazajā galvā. Labāk tādu aizturēt un nedaudz paturēt, un vēlāk, neizlaist no redzes loka.
екн • 2019. gada 21. jūlijā, 11:00
Savulaik Āboliņš kaut kādā TV viktorīnā "samokatu" nosauca par "pašripi" ;-)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet