Atgriezties pie raksta

Aizvadītajā nedēļas nogalē daudz traumu, lēkājot pa batutu

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 33 pacienti, dienas stacionārā 6 pacienti, slimnīcā novēroti 17 pacienti un ambulatori 59 pacienti, kā arī notikušas 5 dzemdības, informē slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Medicīniskā palīdzība sniegta arī 12 bērniem, kuriem konstatēta alerģiska reakcija, gūtas traumas krītot, galvas sāpes, zobu šķilšanās, funkcionāli kuņģa zarnu trakta darbības traucējumi, vīrusa saslimšanas un citas kaites. 


Pacienti pēc mediķu palīdzības vērsušies ar dažādām traumām - krītot pie strūklakas pārsista ceļa locītava, galvas un ķermeņa sasitumi pēc iebraukšanas citā automašīnā, dažādiem sasitumiem un lūzumiem sportojot,  sadzīviskām traumām - pārgriezts  plaukstas pirksts, ar urbi ieurbts plaukstā, kā arī kautiņu rezultātā gūtas traumas. Vairāki jaunieši guvuši sasitumus un kāju lūzumus lēkājot pa batutu.


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests un pašvaldības policijas darbinieki slimnīcā nogādājuši vīrieti, kurš pēc veselības pārbaudes aizvests uz atskurbtuvi.


Palīdzība sniegta arī kādam vīrietim, kuru uz gājēju pārejas notriecis motocikls. Cietušajam konstatēts apakšstilba lūzums.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/44285

2019. gada 22. jūlijā, 14:36, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

juris • 2019. gada 23. jūlijā, 10:46
un kāpēc nav informācijas kur mērkaķis ālējoties ar motociklu notrieca cilvēku uz mālkalnes prospekta un aizmuka kājām?
kā tas ir? • 2019. gada 22. jūlijā, 16:08
Traumas lēkāja pa batutu?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet