Atgriezties pie raksta

Ogrē pakaļdzīšanās bēgošam šoferim beidzas ar četriem cietušajiem, tostarp trim policistiem

Trešdienas pēcpusdienā pakaļdzīšanās laikā, raidot vairākus šāvienus, Ogrē policija apturēja bīstamu autovadītāju, kurš, kā vēlāk noskaidrots, ir policijas meklēšanā par mantiska rakstura noziegumiem.

Pēc sākotnējās informācijas, trešdien, ap pulksten 18.55, Rīgā, Maskavas ielā, kāds Audi markas transportlīdzekļa vadītājs pēc izraisīta ceļu satiksmes negadījuma, nepakļāvās ceļu policijas prasībai apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu satiksmes dalībniekiem bīstamā veidā. Ņemot vērā apstākļus, Valsts policija uzsāka pakaļdzīšanos.


Pakaļdzīšanās laikā, lai apturētu agresīvo autovadītāju, tika piesaistīti papildspēki, tostarp no Rīgas pašvaldības policija. Pakaļdzīšanās turpinājās līdz pat Ogrei, kur, lai apturētu bīstamo autovadītāju, policija pielietoja šaujamieroci.


Automašīnai apstājoties, tika konstatēts, ka likumpārkāpējs ir guvis ievainojumus, tādēļ persona nogādāta medicīnas iestādē palīdzības saņemšanai. Tāpat radās aizdomas, ka šis vīrietis ir alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē.


Pakaļdzīšanās laikā cietis vismaz viens Valsts policijas darbinieks, kurš nogādāts medicīnas iestādē palīdzības saņemšanai un divi Rīgas pašvaldības policija darbinieki.


Vēlāk noskaidrots, ka aizturētais ir kāds 1980.gadā dzimis vīrietis, kurš ir policijas meklēšanā par mantiska rakstura noziegumiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/44300

2019. gada 25. jūlijā, 01:32, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

nu nez sabiedrību veido cilvēki • 2019. gada 28. jūlijā, 19:19
kas tajā dzīvo, man ar mājā izdega spuldze, laikam kādas trīs nedēļas to mainiju, redz, ka var bez tās iztik, ja līdz ko tumš tā liekas gulēt un kad gaišs tad lasa grāmatas un iet bekot, pēc daždiem notikumiem, īsti neinu pēc kā vadīties, laikam kā vienmēr nodzīvo vienu dienu un skaties, ko nākamajā sadarīt
Sabiedrība • 2019. gada 28. jūlijā, 14:39
Es kaut kā te kaut ko nesaprotu, kā te vispār kaut kādi tirliņi policisti, kurus normālā sabiedrībā uzskata par nožēlojamiem muļķiem, pēkšņi sagribējuši cieņu un atzinību. Nē nu tas vienkārši fascionē! Es saprotu zinātnieki, kuri zinātnisko darbu ietvaros veic pētījumus un izgudro zāles, kuras palīdz cilvēkiem, jeb cilvēks, kurš apveltīts ar augstu intelektu rada kādu tehnisku brīnumu, kas sabiedrībai kopumā nes zināmu labumu, tur ir skaidrs, tiem pienāktos ne tikai atzinība, bet arī finansiāls novērtējums, bet policisti, kaut kādi murmuļi sadomājušies, ka ir nez kādi varoņi :) Laikam tādus kurus nekur citur neņem darbā, Ogres policijā paņem, protams zināmu iemeslu dēļ. Bet nē, ar to vēl ir par maz vēl te kāds ir par kaut ko sašutis un pauž savu neapmierinātību, losīši tādus kā jūs sabiedrība necien un necienīs, jo jūsu darbs, kuru grūti ir nosaukt par profesiju ir pie sētnieku kategorijas, kaut gan viens otrs sētnieks cilvēcīgu iemeslu dēļ ir daudz augstāk novērtējams, nekā policisti, tāpēc ja gribet būt tajā darbā pieņemat kritiku - patiesību, par to kādi esat - neizglītoti, fiziski un garīgi vāji cilvēki.
Sergejs • 2019. gada 27. jūlijā, 21:29
Jums visiem tirliniem maksā par jūsu idiotiskiem komentāriem?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet