Atgriezties pie raksta

Ogrē glābj starp dzīvojamās mājas stāviem iesprūdušu putnu

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, ceturtdien ugunsdzēsēji glābēji Ogrē atbrīvoja putnu, kas vairākas dienas bija iesprūdis starp dzīvojamās mājas stāviem esošajos stikla blokos.

Palīdzība putniem un dzīvniekiem bija nepieciešama arī citviet Latvijā. Jelgavā ugunsdzēsēji atbrīvoja ventilācijas šahtā iesprūdušu putnu, bet Liepājā putns bija sapinies striķos. Rojas novadā ugunsdzēsēji notvēra ēkā ielīdušu čūsku un palaida brīvībā, Talsos izcēla ēka šahtā iekritušu kaķi, Mazsalacā atbrīvoja 15 metru augstumā striķī sapinušos stārķi, Valmierā atbrīvoja slūžu caurtekā iekritušus pīlēnus un Rīgā nocēla no kokiem divus kaķus. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/44307

2019. gada 26. jūlijā, 09:57, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ligita • 2019. gada 27. jūlijā, 11:35
Ogrē izglābtā bezdelīga ar savainoto kāju atguvusies no stresa un šodien aizlidoja pie savām ciltsmāsām. Paldies glābējiem, kuri ar lielu atbildību pildīja glābšanas misiju!
iedzivotajs • 2019. gada 27. jūlijā, 08:38
Vet. kliniku specialistiem interese tkai Nauda.
Sirdna • 2019. gada 26. jūlijā, 18:46
Nu prieks,ka vismaz šim putniņam paveicās! Dažas dienas atpakaļ pie mums daudzdzīvokļu nama virtuvē caur ventilācijas šahtu iekļuva putnēns (svīre).Zvanījām daudzkur,lai saprastu ko īsti iesākt.Žēl tak radības...Finālā aiznesām uz Ogres vet.klīniku Upes prospektā,kur mūs ar milzīgu vienaldzību "pasūtija"...un vienīgais ko piedāvāja izdarīt putnu eitanāzēt(iemidzināt).Rūgtums un milzīga nožēla,ka pie mums ir tik vienaldzīga un nežēliga attieksme pret dzīvo dabu...Putniņu atstājam vniem ar piebildi,ka tas paliek uz viņu sirdsapziņas..Fuj,šiem slateriem no šis klīnikas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet