Atgriezties pie raksta

Peldētāji gūst traumas ūdenstilpēs un pie baseiniem

Aizvadītās nedēļas nogalē medicīniskā palīdzība sniegta vairākiem pacientiem, kuriem atpūta pie ūdens beigusies ar traumām, informē Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Atpūšoties pie ūdens un peldoties, mediķi aicina būt uzmanīgiem, jo neapzinīgi atpūtnieki bieži mēdz izklaidēties metot ūdenī pudeles, ar kuru lauskām peldētāji bieži sagriež pēdas.


27.jūlijā ap pulksten septiņiem vakarā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) slimnīcā nogādājis vīrieti, kurš peldoties karjerā, ūdenī uzkāpis uz asa priekšmeta. Šajā pašā vakarā slimnīcā nonākusi meitene, kura, lecot baseinā, traumējusi kājas pirkstu. Savukārt 28.jūlija vakarā NMPD darbinieki slimnīcā nogādāja meiteni, kurai pie baseina paslīdējusi kāja un viņa traumējusi labā apakšdelma abus kaulus.


28.jūlijā īsi pirms pulksten vieniem dienā ar NMPD uz slimnīcu atvests vīrietis 4,54 promiles stiprā alkohola reibumā. Vīrietis, peldoties upē, uzkāpis kādam asam priekšmetam, gūstot grieztu brūci kreisajā pēdā. Šajā pašā laikā Uzņemšanas nodaļā vērsies vīrietis, kurš, peldoties upē, arī sadūris kreiso pēdu. Vīrietim sākušies drebuļi, kā arī bijusi paaugstināta ķermeņa temperatūra. Pulksten desmitos vakarā pēc palīdzības vērsies vīrietis, kurš starp divām laivām iespiedis labo plaukstu. 


Svētdienas pēcpusdienā NMPD slimnīcā nogādājis sievieti 2,83 promiles stiprā alkohola reibumā. Konflikta laikā kaimiņiene cietušajai iesitusi ar pudeli pa galvu, konstatēta sista brūce.


Mediķu palīdzība svētdienas pēcpusdienā bija nepieciešama vīrietim, kurš, braucot ar automašīnu, iekļuvis avārijā. Viņam konstatēta sista brūce galvā un multipli ķermeņa sasitumi. Šajā pašā avārijā cietusi arī sieviete, kurai konstatēti labā pleca un kakla sasitumi, kā arī ādas nobrāzumi. 


Aizvadītajās brīvdienās traumas gūtas arī skrienot, braucot ar BMX riteni, spēlējot basketbolu, krītot no šūpolēm, paklūpot uz ielas un trepēm. Desmit gadus vecu meiteni sejā sakodis suns.


Kopumā aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas stacionārā uzņemti 30, dienas stacionārā 7 pacienti, observēti 18, bet ambulatori vērsušies 80 pacienti.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/44322

2019. gada 29. jūlijā, 16:09, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet