Atgriezties pie raksta

Ogrē iereibis vīrietis izlec pa otrā stāva logu un gūst traumas

9.augustā plkst. 22.42 slimnīcā nogādāts vīrietis 2,45 promiles stiprā alkohola reibumā, kurš izlēcis pa otrā stāva logu un sasitis abas kājas, informē Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Trieciens bijis tik stiprs, ka vīrietis nav spējis paša spēkiem piecelties. Aculiecinieki izsaukuši Ogres novada pašvaldības policijas darbiniekus, kuri vīrieti nogādājuši slimnīcā.


Aizvadītās nedēļas nogalē bijušas vēl vairākas alkohola reibumā gūtas traumas.


10.augustā plkst.3.46 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests slimnīcā nogādājis vīrieti 2,39 promiles stiprā alkohola reibumā, kurš kritis pa trepēm. Plkst. 6.35 Uzņemšanas nodaļā vērsies vīrietis, kuram, kā apliecina pats cietušais, labākais draugs pēc ballītes iesitis pa degunu. Kautiņa rezultātā cietušajam lauzts deguns. Plkst. 19.21 pēc medicīniskās palīdzības vērsies vīrietis 1,98 promiles stiprā alkohola reibumā, kurš ejot samežģījis labo pēdu. Savukārt plkst.22.43 slimnīcā nonācis vīrietis 2,9 promiles stiprā alkohola reibumā. Vīrietis uzkāpis uz stikla un sagriezis kreiso pēdu.


Virkne traumu gūtas arī atpūtā un sporta nodarbībās. 9.augustā plkst. 17.20 vērsies vīrietis, kurš pēc sauļošanās Itālijā guvis nopietnus abu kāju apdegumus. 


Aizvadītās nedēļas nogalē trīs vīrieši slimnīcā nonākuši no futbola laukuma. 10.augustā plkst. 13.18 slimnīcā vērsies vīrietis, kurš, spēlējot futbolu, sasitis pēdu. Šajā pašā dienā plkst. 14.14 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki slimnīcā nogādājuši vīrieti, kurš sastiepis labā ceļa locītavu. 11.augustā plkst. 10.53 vērsies vīrietis, kurš futbola spēles laikā sastiepis labās pēdas locītavu.


Vairākiem cilvēkiem bijusi nepieciešama palīdzība pēc kukaiņu, suņu un kaķu kodumiem.


9.augustā plkst. 19.46 slimnīcā nonākusi sieviete, kurai uzbrucis kaķis. Cietušajai konstatēti skrāpējumi apakšstilbos, augšstilbos un vēderā. Jāpiebilst, ka dzīvnieks bija potēts.


Savukārt 11.augustā plkst. 22.29 palīdzība sniegta sievietei, kurai rokā iekodis nevakcinēts kaķis. Kā noskaidrots, sieviete tikai pirms pāris dienām kaķi bija paņēmusi no dzīvnieku patversmes.


12.augustā plkst. 3.00 naktī slimnīcā vērsies vīrietis, kuru sakodis drauga suns.


Nedēļas nogalē Ogres slimnīcā nonākuši arī pacienti pēc ceļu satiksmes negadījumiem. 10.augustā plkst. 16.14 slimnīcā nogādāts jaunietis, kurš kritis no motocikla. Viņam konstatēta vaļēja brūce kreisajā celī. Šajā pašā dienā plkst. 18.45 pēc palīdzības vērsies vīrietis, kurš, braucot ar motociklu, sastiepis labās pēdas locītavu. Savukārt 11.augustā plkst.15.31 palīdzība sniegta sievietei, kura cietusi autoavārijā un guvusi vaļēju brūci kreisajā celī. 


Traumas guvuši arī bērni. 11.augustā plkst.11.51 slimnīcā nonākusi meitene, kura durvīs iespiedusi kreiso plaukstu. Šajā pašā dienā plkst. 16.49 palīdzība sniegta zēnam, kurš, krītot rotaļu laukumā, sasitis kreisās plaukstas locītavu. Plkst.16.54 uz slimnīcu atvests zēns, kurš, lēkājot pa batutu, salauzis pēdas kaulu.


Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 32, bet dienas stacionārā - 6 pacienti, slimnīcā novērots 21 pacients, bet ambulatori pēc medicīniskās palīdzības vērsušies 67 pacienti. Nedēļas nogalē slimnīcā pieņemtas 5 dzemdības.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/44398

2019. gada 12. augustā, 12:52, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

alkohola pirkšana un pārdošana • 2019. gada 13. augustā, 12:31
ir skaļa, skaļa bezdēšana, es nevienu neapceļu un nekaitinu, tas vienkārši ir reāli rēcīgi ko tie pajoliņi sadara, kad ir piedzērušies, kā arī reāli rēcīgi ir redzēt kā 40 gadīgs vecis un vecene bezdē pieceļas no rīta labi iešu uz darbu atnāk un skaļi, skaļi nobezdās, bet tas ir tikai tur kur tirgo un pērk alkoholu, vēlams saskatīt līdzību ar reāliem notikumiem pasaulē, šeit nekas nav izdomāts, alkoholu tirgo? tirgo, akoholu pēk? pērk, 40 gadīgi veči un vecenes iet strādāt, kur pērk un pārdod alkohlu? iet, nu bezdēšana jau pats par sevi saprotams, ka jābezdē
Ūzuleits • 2019. gada 13. augustā, 11:46
Kāpēc nepaklāja salmus, pirms leca?
targovec buhla toest • 2019. gada 13. augustā, 08:13
gaspaģin taporov, ja svajih sinavjei vaspital tak shtobi daļi ljuģam rabotu, to što sprignul sbalkona, smatriķe skoļka ļudei iz za etava rabotaet, meģiki, miļicija, žurnaļisti, sosēģi spļetņi sabirajut, žoltaja pressa apjaķ večerniji novosķi vipuskajut, reklamšiki reklamu rasprastrņajut, tak što narod saberiķes učitsa učitsa i ešo raz pered učoboi spirķik vodku sigareti ņezabuķe pad paduškoi

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet