Atgriezties pie raksta

Brauc bez tiesībām un reibumā

12.augustā A. Lielvārdē, Skolas ielā, vadīja automašīnu "OPEL ASTRA CARAVAN" ne vien bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, bet arī, būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Šajā nedēļā notikuši arī citi ceļu satiksmes pārkāpumi un negadījumi:


11.augustā S. Ogrē vadīja automašīnu, izvairoties no tiesas sprieduma, ar kuru viņam bija noteikta transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana uz četriem gadiem. Turklāt, autovadītājs pie transportlīdzekļa stūres bija sēdies, būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu. Minētā informācija pievienota jau agrāk uzsāktajam kriminālprocesam.


13.augustā G. Lielvārdē, Lāčplēša ielā, vadīja automašīnu "AUDI" un uzbrauca nepilngadīgajam gājējam G., kurš šķērsoja ceļa braucamo daļu. Cietušais nogādāts Ogres slimnīcā ar galvas smadzeņu satricinājumu un sasitumu. Dienu vēlāk, 14.augustā, A. Ķegumā, Uzvaras ielā, vadīja motorolleru, būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu un uzbrauca nepilngadīgam gājējam, pēc kā aizbrauca no negadījuma vietas, nepaziņojot par notikušo policijai.


Nepilngadīgais ar galvas sasitumu, kreisā vaiga un elkoņa nobrāzumu nogādāts Ogres slimnīcā. Abos gadījumos sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.


14.augustā 1990.gadā dzimušais R. Rembates pagastā, autoceļa Inciems – Sigulda – Ķegums 59.kilometrā vadīja automašīnu «SUBARU», nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca malkas grēdai. Autovadītājam konstatēts labā ceļgala sasitums un kreisā pleca sasitums ar iespējamu saišu bojājumu. Cietušais no hospitalizācijas atteicās. Sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.


14.augustā Tīnūžu pagastā, autoceļa Ulbroka – Ogre 21.kilometrā ar pašgājēja traktora, kurš ceļmalā pļāva zāli, pacelto akmens šķembu, tika radīti bojājumi automašīnas "AUDI" vējstiklam,


 


 


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/44437

2019. gada 18. augustā, 08:33, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet