Atgriezties pie raksta

Aizvadītajās brīvdienās daudz kautiņu alkohola reibumā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ogres slimnīcā stacionēti 33, observācijas gultās novēroti 13 pacienti, ambulatori palīdzība sniegta 114 pacientiem ar dažādām traumām un saslimšanām, tajā skaitā 15 bērniem, informē slimnīcas galvenā māsa Sandra Žaunerčika.

Ambulatorajiem pacientiem konstatēta saaukstēšanās, akūta vīrusa ierosināta zarnu infekcija, urīnceļu infekcija, akūts bronhīts, reakcija pēc lapsenes koduma, paaugstināts asinsspiediens, pārkaršana saulē, angīna, kakla sāpes un alkohola reibums.


17.augustā palīdzība tika sniegta sievietei, kura mājās kritusi un salauzusi kreisā apakšdelma spieķa kaulu, kā arī palīdzība tika sniegta vīrietim, kuram kautiņa rezultātā konstatēts labās puses ribas lūzums. Vīrietis bijis alkohola reibumā. Slimnīcā nonākusi arī sieviete, kura sportojot sasitusi kreiso pēdu.


18.augustā palīdzība bija nepieciešama sievietei, kura pie mediķiem vērsās ar kreisajā plaukstā kaķa kostu brūci un saskrāpējumiem. Savukārt kādai citai sievietei mediķu palīdzība bija nepieciešama pēc suņa koduma apakšstilbā. Pēc mediķu palīdzības vērsās arī vīrietis ar labās plaukstas otrajā pirkstā grieztu brūci.


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests slimnīcā nogādāja sievieti ar labajā ausī sistu brūci. Pēc palīdzības vērsies vīrietis, kurš kritis un guvis labā pleca locītavas mežģījumu, savukārt kādam citam vīrietim palīdzība bija nepieciešama, jo viņš sagrieza ar stikla lauskām labo pēdu.


Šajā pašā dienā mediķu palīdzība bija nepieciešama bērnam, kurš, lēkājot pa batutu, bija guvis labās pēdas potītes sasitumu. Savukārt kāds cits bērns  pie mediķiem nogādāts ar sistu brūci labās plaukstas pirmajā pirkstā, jo to iespiedis durvīs. Pie mediķiem vērsies arī jaunietis ar ceļu locītavu un sejas apdegumu, kuru guvis, aizdegoties benzīnam. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki slimnīcā nogādājuši  vīrieti ar vaļēju brūci pakausī un galvas traumu, kas gūta atmuguriski kāpjot ārā no baļļas.


19.augustā pēc kautiņa ar sejas un rokas sasitumiem slimnīcā nonācis vīrietis alkohola reibumā. Savukārt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests slimnīcā nogādājis vairākus vīriešus, kuri visi atradās alkohola reibumā un bija guvuši dažādas traumas kautiņa rezultātā - ķermeņa un galvas sasitumus, ribu lūzumus, vaļēju brūci augšlūpā, deguna kaula lūzumu.


Mediķu palīdzība bija nepieciešama sievietei, kura futbola spēles laikā guva labās kājas ceļa locītavas sasitumu. Pēc palīdzības vērsies vīrietis ar apakšžoklī grieztu brūci, kura gūta remontējot automašīnu.  Palīdzība sniegta vīrietim ar durtām brūcēm abās pēdās, jo viņš uzkāpis uz naglām. Savukārt jauniete peldēšanās laikā guvusi grieztu brūci labās kājas pēdā.  Pēc kritiena ar velosipēdu slimnīcā nogādāts bērns ar plēstu brūci zodā un ādas nobrāzumiem. Savukārt kādam vīrietim bija nepieciešama palīdzība ar gūtām suņa kostām brūcēm kreisās rokas apakšdelmā. 


19.augustā slimnīcā nonāca vēl viens vīrietis ar durtu brūci labajā pēdā pēc uzkāpšanas uz naglas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/44444

2019. gada 19. augustā, 18:05, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kauslīgs • 2019. gada 21. augustā, 08:58
Sadzērāmies līdz atraugām, Sasakāvāmies pa draugam. Jezupam bij pīrē streipa, Mucai dibens lauzts un steipa.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet