Atgriezties pie raksta

Aizvadītajā nedēļas nogalē daudz gūtu traumu kautiņos

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres rajona slimnīcā stacionēti 24, ambulatori novēroti 12 pacienti, palīdzība sniegta 16 bērniem, savukārt uzņemšanas nodaļā ambulatori vērsušies 82 pacienti ar traumām un dažādām saslimšanām, ka arī nedēļas nogalē pasaulē nākuši 6 mazuļi, informē slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

Pacientiem ar saslimšanām konstatēta akūta angīna, spazmveida sāpes vēderā, konjungtivīts, sirds vājums, akūta respiratora vīrusa saslimšana, sirds asinsvadu nepietiekamība. 


23.augustā neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMPD) darbinieki slimnīcā nogādājuši vīrieti 4,27 promiles stiprā alkohola reibumā, vīrietis kritis pret skapīti un pārsitis galvu. Slimnīcā nonāca meitene, kurai pēc kritiena no slidkalniņa, konstatēta sista brūce zodā. Pēc mediķu palīdzības vērsās kāda sieviete, kas braucot ar velosipēdu un krītot sasitusi krūšu kurvi. Mediķu palīdzība sniegta puisim, kas jūrā peldoties atsitis kāju pret akmeni un salauzis labās pēdas otro pirkstu. Ar NMPD slimnīcā tika nogādādāts sirmgalvis 0.98 promiļu alkohola reibumā, kuram mazdēls ar āmuru iesitis pa pieri.  Uz slimnīcu tika atvests zēns, kurš krītot no velosipēda sasitis kreiso apakšdelmu.  Savukārt kāda meitene slimnīcā nogādāta, jo lēkājot atrakcijās sastiepiusi labo pēdu. 


24.augusts mediķiem bija visnotaļ intensīvs - pēc mediķu palīdzības vērsusies sieviete alkohola reibumā, kura pēc kritiena sasitusi kreisās puses ribas. NMPD darbinieki slimnīcā nogādājai sievieti, kurai konstatēts kreisā ceļa locītavas saišu sastiepums. Pēc mediķu plīdzības vērsās jauneklis, kurš ar cirvi sev iecirtis labajā plaukstā. Palīdzība bija nepieciešama arī vīrietim, kurš ar ripzāģi satraumējis sev kāju - iegriezis kreisajā apakšstilbā un pēdā. Slimnīcā nonāca arī jaunietis, kurš krītot no velosipēda satraumēja kreiso pēdu. Vel kādam jauneklim bija nepieciešama mediķu palīdzība, jo ar roku sitot pa spēļu pulti un salauzis labās rokas pirmo plaukstas kaulu. Slimnīcā nonāca arī vīrietis, kuru pie sienas piespiedusi automašīna, vīrietim konstatēts krūšu kurvja saspiedums. NMPD darbinieki slimnīcā nogādāja vīrieti, kurš būdams 3,45 promiles stiprā alkohola reibmā kritis un pārsitis galvu. Pēc mediķu palīdzības vērsusās sieviete, kura krītot no velosipēda sasitusi kreiso potīti. Mediķu palīdzība bija nepieciešama arī kādam vīrietim, kurš kautiņā saņēma sitienu ar kāju pa galvu. NMPD darbinieki slimnīcā nogādāja vīrieti 3,21 promiļu stiprā alkohola reibumā, vīrieties ģimenes skandāla laikā bija saņēmis sitienu pa galvu, pēc kura konstatēta sista brūce galvā. Slimnīcā nonāca arī vīrietis, kuram kautiņa laikā tika salauzts deguna kauls. Vel kāds vīrietis vērsies pie mediķiem pēc palīdzības, kurš ticis piekauts uz ielas, konstatēts galvas sasitums, vīrietis bija arī alkohola reibumā.


25.augustā slimnīcā nonāca vīrietis, kurš alkohola reibumā sasitis labo roku. Mediķu palīdzība bija nepieciešama vīrietim, kuram pēc kritiena konstatēta sista brūce kreisajā uzacī. Ar vairākām plēstām brūcēm labajā apakšdelmā un plaukstā, mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam jaunietim. Pacients atradies arī alkohola reibumā un nebija spējīgs atcerēties, kas īsti ar viņu noticis. Pie mediķiem vērsās arī kāds vīrietis, kurš pie karstas krāsns apdedzinājis labo apakšstilbu. Kādai sievietei kreisajā apakšdelmā iekodis nevakcinēts paziņas suns. Kāds vīrietis pēc mediķu palīdzība vērsās jo strādājot ar motorzāģi guvis virspusējas zāģētas brūces labajā plaukstā. Kādai sievietei nācās vērsties pie mediķu palīdzības, pēc kritiena ar velosipēdu, kā rezultātā nobrāzusi kreiso vaigu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/44498

2019. gada 26. augustā, 20:28, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

skranda šmuļainā • 2019. gada 27. augustā, 14:34
es tak tām biroja vecenēm teicu, lai nejauc pienu ar kefiru sanāks rūgušpiens un biroja večiem sarkani vaigi, a tās tik saka darīsim kā patīk, it īpaši platace zēngalvīte un āzīte cirte

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet