Atgriezties pie raksta

Pakaļdzīšanās Ogrē: ekspertīžu rezultāti atklāj - autovadītājs bijis narkotisko vielu ietekmē

Valsts policijā (VP) saņemtie ekspertīžu rezultāti apliecinājuši, ka jūlijā, Ogrē, vērienīgajā pakaļdzīšanās un šaušanas laikā aizturētais autovadītājs pie stūres sēdies narkotiku reibumā.

Kā pastāstīja VP preses pārstāve Gita Gžibovska, automašīna ar kuru pārvietojās bēglis, nebija zagta.


Patlaban izmeklēšana notiek divos kriminālprocesos - viens saistībā ar negadījumu Rīgā, Krasta ielā, bet otrs - par negadījumu Ogrē.


Jau ziņots, ka 24.jūlijā policija ap plkst.19 saņēmta informāciju, ka pa Krasta ielu pārvietojas automašīna "Audi A6" kura vadītājs izturas neadekvāti. Policija, piesaistot divas patruļpolicijas ekipāžas, mēģināja auto apturēt, taču autovadītājs policijas prasībām nepakļāvās. Maskavas ielā bēgli mēģināja bloķēt, taču viņš taranējot likumsargu auto turpināja bēgšanu.


Tobrīd šofera aizturēšanā iesaistījās arī Rīgas pašvaldības policijas (RPP) ekipāža, taču nesekmīgi, jo minētā ekipāža avarēja.


Pa to laiku bēgošais spēkrats iebrauca iedzīvotāju automašīnās. Vienā no spēkratiem atradās sieviete un bērns, kuri guva nelielas traumas.


Atstājot Rīgas teritoriju, bēgošais autovadītājs uzņēma ātrumu, un traucās ar vairāk kā 200 kilometriem stundā.


Vajāšanā tika iesaistīti arī Salaspils un Ogres iecirkņu policisti, kuri mēģināja izveidot blokādi un auto apturēt. Ogres apkārtnē, lai apturētu bēgošo auto, policisti pielietoja šaujamieroci, raidot vismaz 15 šāvienus. Daļa no šāvieniem trāpīja bēgošā vīrieša ķermenī, kā rezultātā, bēgošais vadītājs izraisīja avāriju ar policistu, kurš atradās uz motocikla, kā rezultātā, notriektais policists guva kājas lūzumu.


Kā ierasts, ja aizturēšanas brīdī policijas darbinieks lieto šaujamieroci, VP uzsāk dienesta pārbaude, lai noskaidrotu, vai šaujamieroču pielietošana bija pamatota.


Tāpat tika noskaidrts, ka pakaļdzīšanās laikā avarējušajam Valsts policijas (VP) motociklam nav bijusi spēkā esoša tehniskā apskate, kā rezultātā policijā ir uzsākta dienesta pārbaude.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/44545

2019. gada 30. augustā, 12:40, Policija, VUGD, slimnīca
Leta

Jaunākie komentāri

macitajam • 2019. gada 2. septembrī, 13:53
macitajs nekad ta ka jus uzrakstijat neuzrakstitu,pat banditus,tie kas bija nosavusi cilvekus,ja vini nak baznica,Dievs var piedot,ja vini apzina savu vainu.
guichardiņ mīļo puisīt • 2019. gada 2. septembrī, 13:13
Minimālā darba alga Minimālā mēneša darba alga normālā darba laika ietvaros sākot no 2019.gada 1.janvāra nemainās un ir 430 eiro. vismaz bērnudārzu esi izgājis? laid pie ūsainiem rūsainiem vai čainikiem, no lavīnas visi brauc uz ārzemēm, te nauda ir tikai, nemāk pelnīt
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com) • 2019. gada 2. septembrī, 13:07
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet