Atgriezties pie raksta

Aizvadītajā nedēļā pēc mediķu palīdzības vērsušies daudz pacienti, kuri guvuši traumas kautiņos

Aizvadītajā nedēļas nogalē, Ogres slimnīcas dienas stacionārā uzņemti 48, diennakts stacionārā 63 un ambulatori novēroti 12 pacienti, palīdzība sniegta 14 bērniem un pieņemtas 7 dzemdības, informē Ogres rajona slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Ambulatoriem pacientiem tika konstatēts - kakla spondelīts, furunkuls, funkcikonāli kuņģa zarnu trakta darbības traucējumi, gastroenteroīts, ceļa iekaisums, starpribu neiralģija, hipertenzija, epilepsijas lēkme, dažādas akūta vīrusa saslimšanas un citas kaites.


Pēc mediķu palīdzības vērsās vairāki pacienti, ar dažādām gūtām traumām. Piektdien, 13.augustā, kāda sieviete, pret galda malu sasita labo pēdu, konstatēts piektā pirksta lūzums. Kāds zēns, bērnudārzā izkritot no gultas salauzis labo atslēgas kaulu. Savukārt kādai meitenei, kuru lielā māsa parāvusi aiz rokas, konstatēts labā elkoņa saišu sastiepums.


14.augustā ar neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD) slimnīcā tika nogādāts vīrietis alkohola reibumā, kurš krītot  atsitās pret galda malu un guva sistu brūci galvā.  NMPD darbinieki slimnīcā nogādāja ari kādu vīrieti no spēļu zāles, kurš ticis piekauts, vīrietim tika konstatēta sista brūce pakauša apvidū. Mediķu palīdzība bija nepieciešama arī vīrietim, kurš ticis piekauts uz ielas, vīrietim konstatēts apakšžokļa lūzums ar dislokāciju. Ar NMPD slimnīcā tika nogādāts vīrietis 2,83 promiles stiprā alkohola reibumā, kurš nokrītot uz ielas  un pārsitis labo uzaci. Mediķu palīdzība bija nepieciešama arī kādai sirmgalvei, kura krītot, salauzusi plaukstas locītavas kaulu. NPMD darbinieki slimnīcā nogādāja arī kādu sirmgalvi, kurai izkāpjot no vilciena, sareibusi galva, kā rezultātā viņa kritusi pa vilciena kāpnēm, sirmgalvei konstatēta sista brūce galvā, pleca un rokas sasitums. Pēc mediķu palīdzības vērsusies arī sieviete, kura ar stikla burku pārgriezusi labo apakšdelmu. Kāds jaunietis bija spiests vērsties pie mediķu palīdzības, jo cita novada skolā kurā viņš mācas, viņu sākuši sist skolasbiedri. Jaunietim konstatēti multipli ķermeņa sasitumi. Mediķu palīdzība bija nepieciešama arī sievietei, kurai iepriekšējā dienā pastaigas laikā ar vīru, uzbrukuši vairāki sveši cilvēki un nodarijuši miesas bojājumus gan viņai, gan vīram. Pie mediķiem vērsies arī kāds vīrietis, kurš ar kāju iesitis pa sienu, konstatēts pirksta lūzums. Savukārt vel kādam vīrietim bijusi nepieciešama mediķu palīdzība, jo ar nazi iegriezis kreisajā plaukstā, brūce sašūta.


15.augustā pēc mediķu palīdzības vērsās kāds vīrietis, kurš iepriekšejā dienā kautiņa laikā guvis labās rokas plaukstas kaulu lūzumu.  Kādai sievietei pēc neveiksmīga kritiena konstatēts kreisā ceļgala sastiepums. Ar NMPD atvests kāds zēns, kurš uz karstas plīts uzlicis kreiso plaukstu. Mediķi sniedza palīdzību vīrietim, kurš braucot ar kartingu iebraucis citā kartingā un guvis krūšu kurvja sasitumu. Palīdzība sniegta arī sievietei, kurai uzkritis skapis, konstatēts abu ceļa locītavu sasitums. Pēc mediķu palīdzības vērsās arī sieviete 2,11 promiles stiprā alkohola reibumā, kura uzkrītot uz dzelzceļa sliedēm pārsitusi pieri.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/44719

2019. gada 17. septembrī, 10:14, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

cilvēki kaujas • 2019. gada 23. septembrī, 14:01
es nekaujos, man nav šāds dzīves uzdevums, es lūdzu Dievu, lai sievietes nesmēķē un vīrieša pirmais darbs katru dienu ir uzdāvināt sievietei adīšanas piederumu komplektu, nāk ziema, ja redzēšu kaut vienu sižetu, ka kāds ir apsaldējis kājas, tad gan katrs pamatskolnieks saņems adīšanas piederumu komplektu, man tāds dzīves moto, ja nav kod arīt, tad ej adīt
Fakts • 2019. gada 18. septembrī, 12:50
Beidz meitenītes tiranizēt! Ja tu par šo maksātu, tad varētu celt pretenzijas, tagad ej un ieskrienies...
Fakts • 2019. gada 18. septembrī, 12:50
Beidz meitenītes tiranizēt! Ja tu par šo maksātu, tad varētu celt pretenzijas, tagad ej un ieskrienies...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet