Atgriezties pie raksta

Aizvadītajās brīvdienās daudz sadzīvē gūtu traumu

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 35, dienas stacionārā 6, bet slimnīcā observēti 16 pacienti, informē slimnīcas galvenā māsa Sandra Žaunerčika.

Savukārt ambulatorā palīdzība ar dažādām saslimšanām un traumām sniegta 45 pieaugušajiem un 14 bērniem.


Pieaugušajiem pacientiem konstatētas sāpes vēderā, iesnas, klepus, akūts bronhīts, augsts asinsspiediens, migrēna, bet bērniem – vidusauss iekaisums, funkcionāli kuņģa zarnu traucējumi, paaugstināta temperatūra.


21.septembrī Uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības vērsusies sieviete, kura mājās atsitusies pret asu priekšmetu un guvusi traumu. Kādai citai sievietei brūce radusies pēc kaķa koduma. 


Mediķu palīdzība šajā dienā bija nepieciešama vēl vairākiem pacientiem. Divi vīrieši traumas guvuši slidotavā uz ledus. Viens no viņiem, spēlējot hokeju, guvis kreisās plaukstas locītavas lūzumu, bet otrs, krītot uz ledus, traumējis labo uzaci.


Kādam citam vīrietim uzkritis logs, kā rezultātā viņam konstatēts krūškurvja sasitums. Viena dāma un viens kungs guvuši ar stiklu grieztas brūces. Ar galvas sasitumu un spēcīgām galvassāpēm slimnīcā nonākusi jauniete, kura izkritusi no šūpolēm.


22.septembrī no rīta kāds vīrietis vērsies pēc mediķu palīdzības ar kreisās kājas pirksta kaula lūzumu. Trauma gūta, sperot ar kāju pa cietu priekšmetu. Savukārt kādam citam vīrietim augšlūpā iekodis suns. Minētais pacients atradies alkohola reibumā. 


Sieviete guvusi brūci pierē, atsitoties pret skapi. Palīdzība sniegta arī sievietei, kura guvusi sadzīves traumu, iegriežot pirkstā, un arī kādai kundzei, kurai konstatēta griezta brūce papēdī.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/44755

2019. gada 23. septembrī, 17:20, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

man veneroloģija neuztrauc • 2019. gada 25. septembrī, 10:06
drīzāk stulbi veči un vecenes, kuri smēķē, tagad vēsais laiks, elpceļu saslimšanas ātrāk izplatās, iedomājies tu nosmoc, tikai tādēl, lai kautkāds krievu lohs varētu braukāt ar 10 litrīgu miskasti
??? • 2019. gada 24. septembrī, 22:45
Venerologam nekādu jaunumu nav?
visa dzīve • 2019. gada 24. septembrī, 19:25
viena liela sadzīve

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet