Atgriezties pie raksta

Aizvadītās nedēļas nogalē pacienti vērsušies ar dažādām traumām un saslimšanām

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 57, dienas stacionārā - 1, bet slimnīcā observēti 17 pacienti, ar dažādām saslimšanām un traumām pēc palīdzības vērsušies 36 pacienti, tostarp 16 bērni, kā arī nedēļas nogalē nākuši pasaulē 5 jaundzimušie, informē Ogres rajona slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

Šajās dienās pieaugušie pacienti vērsušies ar spondilozi, akūtu bronhītu, bērniem konstatēts akūts bronhīts, zarnu trakta traucējumi, kolikas, alerģiskas reakcijas, akūtas respiratora vīrusa infekcijas, cistīti, vīrusa saslimšanas.


1.novembrī mediķu palīdzība bijusi nepieciešama kādam jaunietim, kurš kritienā sasitis augšstilbu, arī bērnam, kurš kritienā sasitis pieri, brūce sašūta. Kādai sievietei konstatēts atslēgas kaula lūzums, trauma gūta nokrītot. Ar NMPD dienestu atvests vīrietis 2,5 promiļu alkohola reibumā. Vīrietis, atmuguriski krītot, guvis pakauša traumu. Šajā dienā uz Ogres rajona slimnīcu tika nogādāts bērns, kurš spēlējoties norijis 2 baterijas, kuras atradās rotaļlietā.


2.novembra rītā kādam vīrietim 2,8 promiļu alkohola reibumā bijusi nepieciešama mediķu palīdzība pēc tam, kad konflikta situācijā ar kolēģi gūts degunkaula un galvas sasitums. Mediķu palīdzība sniegta arī jaunietei, kura sporta aktivitātes laikā salauzusi pēdas kaulu. Jaunietim, kurš sitis ar roku pa durvīm, konstatēts salauzts rokas kauls. Ar NMDP dienestu uz slimnīcu nogādāts arī kāds vīrietis alkohola reibumā, kurš kritienā sasitis galvu.


3.novembrī policijas darbinieki uz stacionāru atveda kādu vīrieti stiprā alkohola reibumā. Šajā dienā sievietei bijusi nepieciešama mediķu palīdzība pēc tam, kad samežģījusi potīti, kā arī citai sievietei, kura sasitusi kāju pret gultas malu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45129

2019. gada 4. novembrī, 10:42, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet