Atgriezties pie raksta

Aizvadītajās brīvdienās daudzi pacienti guvuši rokas traumas

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcas diennakts stacionārā uzņemti 30 pacienti, dienas stacionārā - 6, bet slimnīcā observēti 17 pacienti, ar dažādām saslimšanām un traumām pēc palīdzības vērsušies 59 pieaugušie pacienti, 29 bērni, informē Ogres rajona slimnīcas galvenā māsa Sandra Žaunerčika.


 

9. novembrī uzņemšanā vērsusies jauniete ar grieztu brūci apakšdelmā, jaunietei konstatēts arī stiprs alkohola reibums. Kādam bērnam konstatēts plaukstas sasitums, trauma gūta krītot. Pēc mediķu palīdzības griezies arī vīrietis ar rokas pirkstu zemādas hematomu, trauma gūta iesitot ar roku pa durvīm. Kādam citam vīrietim sniegta medicīniskā palīdzība pēc tā, kad guvis pēdas sasitumu sportojot. Vīrietim ar sistu brūci apakšžoklī, pēc vīrieša stāstītā, trauma gūta atsitoties, uzliktas šuves. Vīrietis ar sistu brūci galvas matainajā daļā. Iestājas vīrietis ar labās kājas saišu sastiepumu, trauma gūta sportojot. Vīrietis ar rokas pirksta kaula lūzumu, trauma gūta basketbola spēles laikā. Vīrietis ar labās pēdas sasitumu, trauma gūta krītot. Pēc mediķu palīdzības vērsusies arī sieviete ar grieztu brūci rokas pirkstā, trauma gūta sadzīvē. Vīrietis ar grieztām brūcēm rokā, alkohola reibumā sastrīdējies ar sievu un sagriezis sev plaukstu.


10. novembrī NMPD dienests uz slimnīcu atved kādu vīrieti ar vairākām sistām brūcēm plaukstā, alkohola reibumā, vīrietis sitis rokas pret sienu, griežas vīrietis ar sistu brūci uzacī, nobrāztiem ceļiem, vīrieti uz slimnīcu atvedusi policija, vīrietis nevarēja atcerēties kā traumas guvis. Pēc palīdzības vērsies arī kāds vīrietis ar kreisā apakšdelna sasitumu, slīpmašīnai salūza disks un uzkritis uz kreisās rokas, arī sieviete ar labās rokas pirksta sasitumu, trauma gūta sacensībās, kur saskrējusies ar citu dalībnieci. Slimnīcā pēc palīdzības vērsies arī vīrietis ar labās rokas sasitumu, naktī sitis ar roku pa sienu, kā arī cits vīrietis ar labās plaukstas sasitumu, sitis pa sienu. Šajā dienā ar augšstilba termisko apdegumu pēc medicīniskās palīdzības vērsusies jauniete, apdegums gūts pēc tā, kad pirtī pielikta kāja pie karsta akmens. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/policija/45193

2019. gada 11. novembrī, 11:09, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

lūdzu ņemt vērā • 2019. gada 19. novembrī, 09:04
ka alkohola tirdzniecībā strādā cilvēki ar eksistenciālisma noniecināšanas sindromu, kā arī ir kievisks apzimējums samojed, kā es to zinu, es biju strādājis tadā uzņēmumā, neteikšu, ka stulbs kolektīvs, bet kā uldis saka prāta ta nav
jaunietei konstatēts arī stiprs alkohola reibums • 2019. gada 19. novembrī, 08:01
kā būtu, ja katrs vecis un vecene, kurš strādā alkohola un tabakas industrijā, ziedotu vienu eiro, mēnesī var savākt 50000 iesākumam pietiks, burciņa kā ierasts, blakus soliņam stāv, zinātāji ieliek naudu, kā arī no turienes neņem

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet